Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fél ev alatt felszaladt 15...

Fél ev alatt felszaladt 15 kiló, hogyam adhatok le belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok,15 éves fiú vagyok, 65 kilo és 173 cm. Egész életemben vékony voltam, fél éve egy fekvő támaszt sem tudtam megcsinálni, olyan gyenge voltam. A nyári szünet alatt viszont sikerült felszedni 7-8 kilót, ez főleg a testmozgas hiányanak köszönhetem, de viszont ez nem csak zsírban jott fel hanem izomban is mivel június óta kinditerembe járok.

Kicsit kikerekedtem, és van egy minimális úszógumim és hasam.

És mivel én kondizok, szeretnék egy szálkás testet, kis testtomegszázalékkal.

Az lenne a kérdésem hogy ezt hogyan erhetem el? 2-3 hete figyelek az étkezésre és nem eszem össze vissza mindent, főleg ami zsíros, cukrokat is mellőzöm.

Elég lenne ezekre figyelni és előbb utóbb leolvadna rólam a kis felesleg a kondinak köszönhetően,vagy mit tegyek mégis?

Kicsit aggasztó hogy fél éve meglehetett számolni a bordáim most pedig már "alig"

Valaki légyszíves segítsen mert minnél előbb elakarom tuntetni az úszógumim és a hasam is.

Mit tegyek ezért?

Köszönöm a válaszokat!


2016. febr. 16. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
kép? mennyi a testzsírszázalékod?
2016. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szabi.L ***** válasza:

Szálkásító diétát kell kövess. Kalória mínuszban legyél.


Diéta minta: [link]

2016. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Ezt a 3 képet tudtam csinálni, ezen látszik a lényeg, a testtomegszázalékom pedig 22

2016. febr. 16. 20:18
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!
2016. febr. 16. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
szálkásító diéta és sport
2016. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez messze van a kövértől.
2016. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, szálkásítani akarok!
2016. febr. 16. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szálkásíts, hanem inkább tömegelj! Ha jön még fel kis izom, ráérsz utána szálkásítani.
2016. febr. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mit tegyek, szerintem még nőni is fogok és ott majd eltűnik a kis felesleg, de az étkezésre mindenképp figyelni fogok, és a mindennapos testmozgás sem maradhat el! Az a helyzet hogy a testsúlyomhoz képest kicsit gyenge vagyok, és erősödni szeretnék látványosan!
2016. febr. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!