Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13/L 165cm 66/67kg vagyok,...

13/L 165cm 66/67kg vagyok, fogyni szeretnék de hogyan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Erős csontozatú vagyok

Mindenhonnan szeretnék fogyni (főleg has, csípő, comb.)

Tudom hogy nem tudnék olyan sokat fogyni.

Mit kéne ennem?

Suliba milyen ételt kéne vinnem?

Mit sportoljak otthon? Milyen tornát végezzek? (házban,kertben ha jó idő van)



2016. márc. 5. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is erősek a csontjaim. Ha gondolod írj és segítek. Én 1hónap alatt fogytam le,47 kg voltam. 160cm 37kg 13L
2016. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne vidd túlzálsba, 4-5 kiló fogyás rendben van, de még fejlődsz, nem szabad koplalni, meg 37 kilóra fogyni, mint ahogy előttem írták. Olyat mozogj, amit szeretsz, nekem jó idővel a görkorizás, biciklizés, úszás, futás a bevált kombináció. Mellé saját súlyos edzések, ha szeretnéd, küldhetek egy kedvenc oldalt.

Nem tudom, milyen elképzeléseid vannak a helyes táplálkozásról, de kerüld a finomított cukrokat- csoki, sütemény, kalácsok, cukrozott üdítők, cukorkák. Nem túl jók a zsírban sült ételek, csipszek, fehér liszt. Nem kell teljesen kiikatatni, csak jelentősen csökkenteni.

Suliba lehetne banánt, almát, más gyümölcsöt vinni, hozzá natúr joghurtot. Esetleg teljes kiőrlésű kiflit, kenyeret, sok zöldséggel, de inkább az elsőt. Vacsira zabkása, ( nem előre csomagolt, cukrozott, hanem például almás-fahéjas hozzáadott cukor nélkül) zöldséges rántotta. Igyál sok vizet, szokj rá valami egészségesebb nasikra a mostaniak helyett- nekem az alma a kedvencem, hozzá valami finom gyümölcstea cukor nélkül. Egyél egy nap többször, de ne többet, mint eddig.

Esetleg leírhanád, hogy mit mozogsz és miket eszel, úgy könnyebb lenne.

2016. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!