Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vastag a combom? (Kép)

Vastag a combom? (Kép)

Figyelt kérdés

158 cm és 48 kg vagyok, szerintem vastagak a combjaim.

Szerintetek milyen?

Tudtok valamilyen jó fogyókúrás módszert?

Előre is köszönöm a válaszokat!😃


2016. márc. 5. 20:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Kép?
2016. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Itt a kép [link]
2016. márc. 5. 20:28
 3/29 anonim ***** válasza:

Normális súlyod van a magasságodhoz, eszedbe ne jusson fogyózni!!


Nem vastagok a combjaid! Nézd meg oldalról is, és akkor láthatod, hogy nem azok!

De hiába mondom neked, testkép és önértékelési zavarodból kifolyólag úgysem fogsz hinni nekem!

2016. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Kicsit petyhüdtnek látom a vonalaidat.

Egyél több gyümölcsöt és zöldséget de mindenekelőtt sportolj!De tényleg csak egy kicsit.

2016. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Ha oldalról nézem, akkor ennél is vastagabbnak látom, de lehet, hogy tényleg csak beképzelem magamnak

2016. márc. 5. 20:36
 6/29 anonim ***** válasza:
Egyébként nem vagy kövér, fogyóznod nem kell egyáltalán. De nagyon sokat dob, és én csak a kérdésedre akarok válaszolni, nem tanácsot vagy útmutatást adni, amikor azt írom, sportolj. Jót tesz az alaknak. Megelőzi a későbbi elhízást is.
2016. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
2. Válaszóló : köszönöm a választ! Sportolni sportolok röplabdázom, futok stb. gyümölcsöt meg igyekszem többet enni!
2016. márc. 5. 20:38
 8/29 A kérdező kommentje:
Egyébként deréknél és hasnál vékony vagyok, meg is vagyok elégedve vele, de a lábam valahogy nem illik hozzám.
2016. márc. 5. 20:41
 9/29 anonim ***** válasza:
Talán azért tűnhet számodra vastagnak, mert lehet, hogy izmos a combod, ami miatt lehet egy picivel vastagabb a comb. De az jó, ha izmos.
2016. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ó ennek örülök :)
2016. márc. 5. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!