Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesen ártok az egészséges...

Terhesen ártok az egészséges diétával? Természetesen megkérdezem az orvosomtól, de van itt olyan aki várandósan diétázott?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 17:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Attól félek egyébként:)

De olvastam,hogy többet ártok vele ha nem eszem azt amit kívánok. Normális kerrteken belül:)

2016. ápr. 8. 19:12
 12/18 anonim ***** válasza:

Én még élénken emlékszem rá, amikor a férjem szakadó esőben ment éjjel a város túlsó oldalán lévő egyetlen nonstop hamburgereshez, mert hamburgert és sült krumplit kívántam. :D


Mondjuk ez egyszeri volt (azóta is emlegetjük), inkább répamániás voltam. Családi ebédeken miattam főzött bele mindenki a szokásosnál háromszor-négyszer több répát a húslevesbe. :D

2016. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

:) de azért aranyos,hogy mit meg nem tett a várandós feleségéért.


Én az elsővel már rosszul voltam ha 1 nap nem ettem édességet :(

Érdekes mert nem híztam meg pedig hajnali 3-kor somlói ettem meggyesrétessel :D

Iszonyat mennyiség édességet megettem. Egyébként fiam van,szóval nem jött be az édességet a lányoknál esznek dolog de reménykedem,hogy most savanyù uborkát fogok enni savanyú uborkával:)


2 kg pluszba voltam szülés után,az az édességfogyasztás nem viselt meg. Viszont most úgy 1 éve,bármit eszek,lerakódik..

Úgyhogy nagyon oda kell figyelnem ha nem plusz 30kg-al akarom zárni a 40.hetet.

2016. ápr. 8. 19:35
 14/18 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik, de ne felejtsd ki az étrendedből a tojást, halat, májat sem.
2016. ápr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A májat nagyon szeretem. Nagyon régen ettem. Ma veszek is. Köszönöm.
2016. ápr. 9. 08:45
 16/18 anonim ***** válasza:

Tulajdonképp ez nem is diétának,hanem egy egészséges,kiegyensúlyozott étrendnek mondható ha jól értem.

Arra figyelj,hogyha szénhidrátszegényen kajálsz,akkor a zsír legyen több ,ne legyen mindkettőből hiány.Tojás,tengeri halak,mindenféle hús .

2016. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A diéta és az egészéges étrend nem ugyan az.

Az, hogy kerülöd a feldolgozott élelmiszereket, túlzott szénhidrát és cukor fogyasztást csak segíteni fog a babának és neked is, termézetesen nem árt az egészséges étel senkinek sem. :)


Csak figyelj oda, hogy meglegyen minden szükséges vitaminforrás, kellő fehérje és sose éheztesd magad, akkor a lehető legjobbat teszed magatokkal. :

2016. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A terhesvitaminnál mindenképp nézd meg miből áll illetve miből hány miligrammot tartalmaz! Hiába van például benne C-vitamin, gyanítom nem 1ooo miligrammot tesznek bele, pedig arra most mindenképp szükséged van.
2016. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!