Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így menni fog szerintetek?

Így menni fog szerintetek?

Figyelt kérdés

181 cm vagyok, derék: 74 cm, csípő: 100 körül, kg-t nem tudom (nem is ez a lényeg). szeretnék legalább annyira vékony lenni, hogy a derekam 60-65 legyen, tehát szép lapos has, és csinos lábak, ez ugye a magasságomhoz főként jól nézne ki + szeretnék formásodni


Amit eddig csinálok, és fogok: napi 5 étkezés, kevés adagokban, csak annyit, hogy pont ne legyek éhes, lefekevés előtt 4 órával már nem eszem, és száműztem minden hizlalót. amit eszem, az sok gyümölcs, zöldség, fehérjék (nem eszem húst), TK kenyér

Mozgás: heti 4-5-ször izmosító gyakorlatok (össz. kb +/-1 óra) fenékre, lábra, karra, és hasra


Szerintetek ez alapján sikerülni fog? Kb. 2-3 hónap után gondolom már elég jó leszek nem?


2016. ápr. 16. 18:34
 1/4 anonim válasza:
edzőterem + személyiedző=vékony alak:)
2016. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És valóban van 10-15centi felesleges zsír a derekadon? Mert ugye abból tudnál csak fogyni.
2016. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fentiek alapján még nem biztos, hogy fogysz. Most honnan tudjuk, hogy neked a "pont ne legyél éhes" deficitet jelent-e? Nekem ez elég nagy többletet is képes jelenteni, étrend s időzítés kérdése.

A kalóriatöbblet hizlal, nem az ételek, illetve kinek mit célszerű kerülni. Nekem a tk kenyér elég előkelő helyen áll, de a gyümölcs is, ha nem minimális mennyiség. Sokakat csak éhessé tesz, persze van, akinek jó. De így vakon nem tudhatjuk, hogy neked ez mennyire laktató étrend. Ha valóban tudsz keveset enni, akkor a kalóriaegyenleged szerint fogysz, erről megint mit tudhatnánk? Az alap kalóriaigény rengeteget szór, a méretek s aktivitás alapján nem lehet megbecsülni. De jól hangzik, csináld s majd meglátod, mi történik... Senki sem jós itt.

2016. ápr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 crudy ***** válasza:
Személyi edző hülyeség a te esetedben! Az előző mondta h a kalóriaigényed legyen több mint a bevitt kalória és fogysz. A súlyod igenis fontos mert arról lehet következtetni a kalóriaigényedre. Amit csinálsz az nem annyira jó. Az izmosító gyakorlatoktól csak izmosabb leszel de semmit nem fogsz fogyni. Azért maradjon. Fuss vagy biciklizz minimum 45 percet egyhuzamban heti négyszer. Amúgy a gyümölcs se túl diétás mert sok benne szénhidrát. Mondjuk jonatán alma, citrom málna görögdinnye ezek mehetnek.
2016. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!