Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak még mindig...

Miért piszkálnak még mindig folyamatosan?

Figyelt kérdés
Talán nem leszek népszerű itt ezzel, de világ életemben nagyon vékony voltam, 15 éves koromig szabályosan gebe. Rengeteget bántottak miatta, sokat sírtam otthon suli után. Szülés után 1,5 évvel, 30 éves koromra, végre eljutottam odáig, hogy 168 centimhez 51 kg vagyok, nagyon jól érzem magam, maximálisan elégedett vagyok az alakommal, nem lóg semmim, csípőm is picit szélesedett, nőiesedett a formám, mégis folyamatosan kapom a beszólogatást. Természetesen magukkal elégedetlen túlsúlyos anyukáktól, hogy 40 kiló vagyok vasággyal, stb. Kérdezem, miért jó az emberbe belerúgni, ettől kevésbé érzik elégedetlennek magukat saját alakjukkal? Én soha nem szóltam le senkit a sok sérelem és megalázás ellenére, amit évekig kaptam. Már igazán bántani sem tudnak, hiszen tényleg jól érzem így magam, csupán érdekelne a miértje.

2016. ápr. 18. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem annyira fogyókúrás kérdés...

Azt gondolom, azért szólogatnak be,mert így próbálják többnek érezni magukat nálad. Valójában irigyek.A szánalmas kis életükben annyi az izgalom, hogy fikáznak téged. Ilyen emberi féreg mindenütt van. Le kell őket sz@rni.

2016. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnos nem nagyon találtam olyan kategóriát, amibe passzolt volna.
2016. ápr. 18. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Bevallom én is irigy vagyok az adottságaidra, de ettől még nem érzem szükségét, hogy beszólogassak...
2016. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt már visszahallottad, hogy "nincs tsztességes anya-alkatod" ?


Nincs az ilyesmiben semmi rossz, a többség próbálja magához igazítani a kilógó egyedet.


Én inkább a töltöttgalamb kinézetet irigylem, mert mindent eleve megkapnak a kinézetükre.

2016. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Arcra is kb 22-nek nézek ki, szóval mikor terhes voltam, felcsinált tininek néztek és kaptam a szánakozó pillantásokat.

Amúgy ezt nem értem, miért kapnak meg mindent a "töltött galambok" ahogy írod?

2016. máj. 2. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy akárhol, hentesnél, autószerelőnél a telt nők, még ha öregek is, többet kapnak, kedvesebbek velük, és nem csak a férfiak, a fiatalabb nők is. A laposabbak meg csak akkor kapják ugyanazt, ha velük van a gyerekük, de előbb megkérdezik, hogy mind a magáé?
2016. máj. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!