Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, fogyni akarok! Ki...

Sultana vlad kérdése:

Segítség, fogyni akarok! Ki segítene?

Figyelt kérdés
Szeretnék segírséget kérni! Le szeretnék menni 80 Kg-ra vagy alá, viszont sehogysem akar elindúlni. Jelenleg 100 kg vagyok a magasságom 176 cm és Férfi vagyok.Kemény fizikai munkát végzek tehát a napi mozgás bőven megvan hozzá napi 8 órában sőt ideg is. Az étkezésem rendszertelen és csekély a vizfogyasztásom is elég gyatra ezeken tudom, hogy változtatnom kell, de emellett esetleg egy jó étkezési tervet javasolna nekem összeállítani, vagy esetleg még valamilyen edzéstervvel amit itthon el végezhetnék?! Vízfogyasztásom és az étkezésem is elég gyatra ezeken tudom, hogy változtatnom kell, de emellett esetleg egy jó étkezési tervet javasolna nekem, vagy esetleg még valamilyen edzéstervvel amit itthon el tudnék végeztni?! Mit, hogyan, mikor egyek?

2016. ápr. 23. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt el kéne olvasnod.

2016. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igencsak hasznos volt!

Szuper vagy!

2016. ápr. 28. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérlek. :-)

Egyébként szerintem ezt iskolában kéne oktatni.

2016. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!