Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így megtarthatom a súlyom?

Így megtarthatom a súlyom?

Figyelt kérdés

Beleestem egy hatalmas hibába. Másfél hónapig koplaltam, 13 kilót adtam így le. Egy nap általában szendvicset vagy péksütit ettem, és mellé egy müzlit, jorghurtot vagy jóreggeltet. Mozogtam is 30 percet szobabicikliztem, hétvégente 1 órát. Beteség miatt kezdtem el ezt mert nem volt étvágyam később pedig azért folyzattam, mert jaj de jó fogyok. Aha persze, csak később jöttem rá mekkora ökörséget csináltam.

Viszont szeretném megtartani ezt a súlyt.

Ha elkezdek egészséges ételeket enni, napi 3x és mindem nap 45 percet intezíven biciklizek, plusz mellé torna gyakorlatokat végzek, akkor visszahízás néllül tartható a súlyom?



2016. ápr. 25. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem,de nem csak a súly számít. Ha edzel, jó esetben izmosodsz is. Az izomnak súlya van, ergo több lesz a testsúly is, de ez kit érdekel, ha jobb lesz a forma?
2016. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én edzenék teljes testre és remélném, hogy a kalóriatöbblet egy része izmot épít, ami nem is esélytelen, az izommemória miatt a fehérjeszegény étrendben lebomlott, de egyszer már felépült izmok könnyebben visszajönnek.

Persze jó étrend kell. Szerintem nézz utána, mire van szüksége a testnek. Különös tekintettel a fehérjére, persze zsír és kismillió egyéb is kell.


Ha óvatosan eszel és szerencsésen tudod belőni a mennyiséget, akkor lehet, hogy nem sok zsír jön fel. Elvégre a visszahízás nem törvényszerű koplalás után, annak azért megvannak a feltételei.

Súly persze jön vissza, de csak a háj gond, a több salakanyag, víz nem, az izom pedig direkt jó.

2016. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!