Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom h sok ilyen kerdes van...

Tudom h sok ilyen kerdes van de ez igy jo?

Figyelt kérdés
Reggelire eszem egy banant 2 tojast, meg delelött meg szoktam enni kis földimogyorot olyan 10 db-ot. Ebedre: csirke/pulyka + salata delutan szoktam enni kaposztat, zellert, repat nyersen neha almat, vacsorara meg sznten csirke meg salata vagy virsli vagy hasonlo. Neha reggelire teljeskiörlesü zsemlet eszem sonkaval sajttal. Majdnem minden nap sportolok min 45 percet. 161 cm vagyok es 54-55 kilo (eddig leadtam 4 et)

#diéta #fogyokura egeszseges etrend
2016. ápr. 27. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A virslik zöme eléggé ipari hulladék, ezt leszámítva egész jó, illetve mennyiség kérdése, hogy jók-e a makróid (főleg a fehérje), a leírásból nem lehet látni.
2016. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mik azok a makrok? hat összesen 3 szelet csirket eszem, vekonyak egy nap. 2öt delben meg este 1 et.
2016. ápr. 27. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!