Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -30kg egészséges életmód...

-30kg egészséges életmód mellett mennyi idő kb?

Figyelt kérdés
160g szénhidrát diéta, heti 4x1 óra aerob mozgás (pulzuskontrollal), heti 1 erősítő edzés.
2016. ápr. 27. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél-1 év.
2016. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6-9 hónap minimum.
2016. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Számolj heti 1 kg-os fogyással, akkor az 30 hét = 8-10 hónap, mivel a heti 1 kg nem mindig jön össze!

Van amikor a szervezet "stagnál"!

Egy év alatt lemegy rólad a 30 kg!!!

2016. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy év minimum. Jó tanács: a stagnálós időszak ne szegje kedvedet! Én mindig akkor adom fel, amikor eljön a holtpont és áll a mérleg mutatója hetekig ugyan ott. :) Ilyen mindenkinél van, ez tarmészetes. Majd újra beindul, csak ne add fel.
2016. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ennyi felesleged van összesen? Mert nem mindegy, hogy 90 kilóból akarsz ennyit fogyni, vagy 150-ből.
2016. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
170 centi vagyok. 95kg-ról szeretnék legalább 65ig eljutni. Utána is lenne még rajtam szerintem kb egy tizes. Csak gondolkodtam, hogy ez mennyi idő lehet.
2016. ápr. 27. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig a centi és a tükör legyen a mérvadó, ne a mérleg.

Ha mérlegre állsz, azt csak is reggel wc után éhgyomorra, ruha nélkül.

Azért ne a mérleg legyen a mérvadó, mert előfordul, hogy a szerveztünk visszatart vizet, stb, ez akár 2-3 kg plusz kg is jelenthet, ami természetesen nem zsír, csak víz. A másik, hogy érdemes a testzsír százalékra is odafigyelni.Biztosan láttál már te is olyan nőket akik ugyan vékonyak, de lötyög mindenük. Na ők azok, akik nem zsírból, hanem izomból fogytak. (A szív is izom.) Ahhoz, hogy valóban a zsírt add le magadról, magas fehérje, és alacsony ch tartalmú ételeket kell fogyasztani.

2016. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom! :)
2016. ápr. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!