Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » BMR+100:Melnnyit fogok hízni...

BMR+100:Melnnyit fogok hízni tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Napi kb. 800-900 kalória után megelégeltem, hogy a szervezetem nem bírja a kiképzést és úgy döntöttem, hogy egészségesen fogok étkezni. Mindenki azt mondta, hogy BMR+100 az, amin fogyni fogok és tartósan.

Viszont eddig visszajött 3 nap alatt 3kg. Meddig fog ez így lenni? Visszahízok mindent, amit leadtam, vagy egy idő után megáll ez és újra elkezdek fogyni?

Egyébként 10kg-t adtam le koplalással.



2016. máj. 9. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zsír, amit felszedtél, hanem a tested szénhidrát raktárai (izmok, máj) feltöltődnek, és ennek során vizet kötnek meg. Teljesen normális és természetes jelenség, nem hízás. Várj egy ideig, majd hetente mérd magad.

Aerob edzést mindenképp iktass be, sokat. Gyaloglás, kerékpár, legalább heti 3-4-szer 1 óra.

2016. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden nap gyaloglok 1-2.5 órát attól függően, hogy mennyi időm van és havi bérletem van spinningre, ami heti 3x1 óra :)
2016. máj. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!