Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Negyvenes korban, mennyi...

Negyvenes korban, mennyi kilótól tudtatok megszabadulni fogyókúrával, mennyire tartós a fogyásotok?

Figyelt kérdés

Alapvetően beszélgetni szeretnék olyan emberekkel, akik letudtak fogyni negyven éves kor felett.

Én 44 éves férfi vagyok, jelenleg kereken 120 kiló, 180 centihez.

Kissé elvesztettem a bizalmamat a fogyással kapcsolatban. Néhány éve 136 kiló voltam. Ledolgoztam 110 kilóig 2 év alatt, de megállt. A múlt ősztől munkanélküli lettem, fél év alatt visszajött 15 kiló, amiből csak 5 kilót sikerült leadnom 2 hónap alatt.



2016. máj. 17. 12:59
 1/4 anonim válasza:
Szia. Én 37 éves vagyok,és 2 hónap alatt 10 kiló ment le. Nem éheztem, csak kalóriát számoltam,és tornáztam. 190 cm 123kg-ról 113-ra. Javaslom a kalóriabázis.hu használatát. Mindent ehetsz mértékkel. Állitsd be a paramétereket,és mennifog a fogyás.
2016. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 44 évesen fogytam kb. 8 hónap alatt több mint 30 Kg-t. ( 114-ről 78-ra. Két éve tartom.

Azzal az oldallal számoltam a kalóriát, amit az egyes írt, és heti 3-4 szer egy óra intenzív séta - ennyi volt a titok.

2016. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, kipróbálom!
2016. máj. 17. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Édesapám is pár hónap alatt legalább 15 kilót fogyott a kalóriaszámolós módszerrel (ő is azt a honlapot használta, amit már az előző válaszolók említettek). Sokat mozgott, fokozatosan hozzászokott a heti 4-5x 45 perc szobabiciklizeshez. Azt hiszem, 93-ról fogyott 78-ra, ennek már legalább másfél éve, és gyönyörűen tartja a súlyát. Mondjuk még mindig számolja a kalóriákat, de csak a szintentartás miatt, és továbbra is mozog mellette. Talán 45 éves lehetett, mikor elkezdte. Ezt a módszert amúgy mindenkinek csak ajánlani tudom, Édesanyám és én is fogytunk vele, hárman együtt egy kb kisiskolás gyereknyi súlyt leadtunk :P Sok sikert és kitartást!
2016. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!