Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek, hogy sikerült megszaba...

Nektek, hogy sikerült megszabadulni a fenék alatti oldalra kidomborodó zsírpárnáktól?

Figyelt kérdés
Sajnos, ez a terület a legmakacsabb rajtam. Vékony felsőtest kis mellekkel, de vaskos combokkal. Szeretnék, ezen változtatni, hogy ne legyek ennyire aránytalan. Elsősorban, olyanok válaszát várom, akik hasonló adottságokkal rendelkeztek, de sikerült rajta javítaniuk. Ettől függetlenül minden válasznak nagyon örülök. :) 21/l

2016. máj. 6. 19:17
 1/3 anonim válasza:
Ajánlom a kardió edzést és a futást! Az sokat segíthet, combokon, vádlikon.
2016. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a szepseghibam mindent megpróbáltam nekem sem sikerült a 21 eves tesóm ugyanúgy nez ki meg mindig en is tenni akartam valamit es en arra következtettem h bármilyen mozgás ledolgozza en táncolok néha futok es rengeteget sétálok es meg így is van de szinte semmi a combomon. Szóval en csak azt ajánlom hogy próbálj egészségesen táplálkozni es valamicsket minden nap sportolni, meg egy kis séta is megteszi 😉
2016. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A jó kaja+aerob mellé javaslom a callanetics-t!

Hasammal, külső combommal csodát tett(em) heti 2x járok.

2016. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!