Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1200-1300 kcal és heti...

Mohesz kérdése:

Napi 1200-1300 kcal és heti 5x30percmini stepper. Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 96 kg vagyok. Eddig fogytam 12 hónap alatt 18 kg-ot,kalóriaszámolással (1600 kcal), de most 1 hónapja nem fogyta semmit :(
2016. máj. 17. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Változtass a mozgáson, csinálj teljesen mást, mint eddig.

Egyél egyik nap többet, másnap kevesebbet, ne sokkal.

2016. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el futni. Azzal újra megindul a fogyás. A mini stepper pedig jóformán semmit nem ér. Nem attól fogytál, hanem a kalória számlálástól. Ha mégis csinálni akarod tovább, akkor ne 30 perceket csinálj, mert pont beindul a zsírégetés, mire abba is hagyod. 30 perc az édeskevés. Ha a futásra nagyon nem füllik a fogad, akkor inkább heti 3 alkalommal 1 órát steppelj.
2016. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem ajánlanám a futást 96 kg testsúllyal. Tönkremegy az izülete.
2016. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem mozogtam semmit, előtte csak kalóriát számoltam és néha sétáltam.

Most szeretnék elkezdeni mini stepperezni, elég jól leizzaszt a 30 perc.

Futni futottam egy hétig, úgy hogy 1 perc futás és 2 perc séta. Minden alkalommal 40 percig. Meg is lett az eredménye, otthon voltam táppénzen, mert nem tudtam lábra állni, úgy bedagadt a bal térdem.

2016. máj. 17. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig semmit nem mozogtál, akkor minden mozgás több mint a semmi. De egy idő után ha megint stagnálni fogsz, akkor kezdj el más edzés formát.
2016. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!