Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most tényleg fogynom kellene?

Most tényleg fogynom kellene?

Figyelt kérdés

170 cm, 60 kg.

Én tudom hogy nem az a 'hú de vékony!' de szerintem akkor sem olyan gáz :( 😢



2016. máj. 20. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Zsírból igen, súlyból nem. Nem a kilók számítanak hanem az alakod, formasodnod kene, ha az a vád ért ilyen adatokkal, hogy "fogynod kellene".
2016. máj. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ittittitt válasza:
mutasd magad!
2016. máj. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

170-re 60 kg talán még kevés is. Nem hiszem egyáltalán, hogy kövér vagy, persze lehet hogy annak tűnsz.


Kép?

2016. máj. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kéne!
2016. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A számok jók, aztán hogy mekkora a testzsírszázalékod, hogyan oszlik el a felesleg (ha nem lenne, s szálkás lennél, bizonyára tudnál róla s nem kérdeznél itt) és hogyan nézel ki konkrétan, az ízlés se mindegy, ez már nem lehet egészségre veszélyes szint, inkább az esztétikával lehet gond, bár azért egészségesebb egy nem sok felesleggel és rendes izomzattal rendelkező testben élni...
2016. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

A "hú, de vékony!" pont nem pozitív, miért akarna az ember vékony lenni? Karcsú, finoman izmos igen, akár szálkás is, de vékony??? Nem vagyunk cérnák.

Tudom, hogy sokan kifejezetten vékonyak akarnak lenni, de nem tartom jónak. Főleg, ha előadják, hogy izmot akarnak veszteni. Az se kell, csak minél kevesebb legyen a centi, bár egyeseket kizárólag a kilók érdeklik, a kinézet sem.

Nem a minél vékonyabb alak a szép és jó...

2016. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 178 vagyok és 68 kiló. Rajtam kevés az izom, ennek a nagy része zsír. És igen, fogynom kéne. Rajta is vagyok bőszen, mert 74-ről jutottam idáig 3 hónap alatt. De magamból kiindulva azt mondom, hogy fogynod kéne, mert arányaiban olyan lehetsz, mint én.
2016. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsit, de ezt csak te tudod. Ha tetszel így magadnak, magabiztos tudsz lenni akkor nyugodtan belefér még több kiló is, de ha kétségeid vannak és ilyen kérdéseket teszel fel, akkor fogynod kell. Az a legfontosabb, hogy magadnak megfelelj. Ne tőlünk, meg másoktól várd a választ, mert úgy sem felelhetsz meg mindenkinek. Amikor én voltam 74kg (183cm-hez) sokat hallgattam, hogy milyen nagy a hasam, milyen zsíros vagyok, mennyire nincs alakom, stb..., most meg 60kg-mal mindenki azzal jön, hogy túl vékony vagyok, alultáplált, stb... Ennek ellenére én szeretem a testem, most elégedett vagyok magammal és nem hagyom, hogy bárki is elbizonytalanítson. Te se hagyd! Döntsd el te hogyan szeretnéd magad a legjobban, és amíg egészséges keretek között maradsz ne foglalkoztasson, hogy mások mit gondolnak.
2016. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!