Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg 55kg vagyok és 156cm.

képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Mell-derék-csípő arányom:85-69-90


Mennyit kéne fogynom szerintetek?


2016. máj. 22. 19:31
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én 152 cm vagyok és 44 kiló, de kb ugyanígy nézek ki. A kilogram egyáltalán nem mérvadó. A helyedben olyan 6-7-re mondanám
2016. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ittittitt válasza:
az elsőn látszik egykis pocak,ha nem vagy terhes akkor kb. 5 kilóval lemehet rólad.
2016. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok terhes! :)

Köszönöm!

Szerinted Rubint Réka tornával lemegy (napi 1 óra minimum) és ha van időm biciklizek is (kb heti 3-szor 20 km-t)

Persze mellette normálisan eszek, semmi édesség, cukor, liszt..

2016. máj. 22. 21:10
 4/16 ittittitt válasza:
nem ismerem a r.réka edzést,de az egy órás edzés és a normális táplálkozás biztos használ,
2016. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat, inkább súlyzós edzés kell, sok guggolás, kitörés, stb. Meglesz az eredménye! :)
2016. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A súly rendben van, inkább a zsír-izom arányon kell kicsit átbillenteni. Az első képen látszik, hogy nagy a hasad. Azon dolgozz kicsit. Ha jól látom, eddig nagyon a combodra koncentráltál az edzésen, mert az izmos. Most foglalkozz a hasaddal. A mérleget nem kell nézned, azzal nincs probléma. Illetve, ha izmosodsz, akkor az mutathat többet is, mert az izom nehezebb.
2016. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Minden másnap szoktam 20 percet hasizmozni(Rubint Réka), de nem sok eredménye eddig.. a hasamra vagyok hízékony, nehéz lesz megszabadulni tőle :(

És igen a combomra több mindent szoktam csinálni, lehet fordítva kellene az arány.

2016. máj. 23. 21:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Hasazhatsz napestig,csak épp nincs helyi zsírégetés. Fogyni diétával lehet.
2016. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Diétázok mellette már 4 hónapja! :)
2016. máj. 24. 18:06
 10/16 crudy ***** válasza:
ööööö igen se rubint rékát ne csinálj se súlyzós edzést ha fogyni akarsz. Ha diétázol akkor azt nagyon jól csinálod, és biciklizz mondjuk heti ötször legalább 40 percet, bár nem szoktam tekerni sajnos de a 20km az szerintem akörül van. Így tudod leadni amit szeretnél, és szerintem a 7-8 kiló az reális, de ha a helyedben lennék akkor utána ráállnék az edzésre mert van benned potenciál.
2016. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!