Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg 55kg vagyok és 156cm.

képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Mell-derék-csípő arányom:85-69-90


Mennyit kéne fogynom szerintetek?


2016. máj. 22. 19:31
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szalkasitas :) bemész edző terembe ott egy személyi edzohoz esni segít neked megformalodni :) hasazni, meg labazni kell.
2016. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egész jó alakod van egy kis pocakkal, ami még nem vészes.

Ideális női alaknak a 90-60-90-et szokták mondani, amit végülis a hasad "ront" el picit.

2016. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ha csak biciklizek, attól a hasam is fogyni fog? :)


Edzőterembe nem szeretnék menni, tanulok és nincs rá időm, se pénzem. :(

Van itthon súlyzóm, igaz csak 2kg-os, de azzal szoktam súlyzózni.

2016. máj. 26. 19:29
 14/16 crudy ***** válasza:
Ha biciklizel mindenhonnan fogysz, súlyzózni nem is feltétlen kell. Az viszont lehet h hasból lassabban fogysz mint máshonnan
2016. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nekem a vékony lányok jönnek be és szerintem tök jól nézel ki, de komolyan :D az első képen a pocak az tényleg érdekes többi képen nem látszódik, talán akkor abból lehetne ledobni picit hasedzéssel, interneten biztos találsz ilyen módszereket amikkel rövid idő alatt is lehet látványos eredményt elérni :)


egyébként arra van időd amire a szeretnéd, ha saját magadra egy órát nem tudsz szakítani akkor lehet nem is annyira szeretnéd :D // közhely

2016. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 crudy ***** válasza:
Hasedzéssel nem fog fogyni hasból.
2016. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!