Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy tudnák fogyni hogy?...

Úgy tudnák fogyni hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval hogy mondjuk reggelire egy kávé napközbe 3-4 óránként ennék gyümölcsöt, zöldséget és mellette napi 30-40 perc futás/kardiózás heti 6nap. Mennyit tudnák így fogyni? Most vagyok 183cm és 120kg.

2016. jún. 21. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen étrenddel pár nap és kizabálod a hűtőt olyan éhes leszel. Ha nem esel össze akkor a éhség fog őrületbe kergetni.

Miért nem lehet normálisan, egészségesen étkezni?

Mert amit te írsz az minden csak nem megfelelő.

2016. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fent a neten egy normális fogyókúrás étrendet nem lehet találni!!
2016. jún. 21. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem. A tipikus szálkásító diéta viszonylag normális, ha nem is akárkinek való.

De régen net se volt, mégis tudott azért enni normálisabban, aki akart.


A test alapinfóit viszont főleg könnyű megtalálni. Pl. hogy fehérje kell a létezéshez. Ez valamiért sokak figyelmét elkerüli. Oké, a zöldségben is van, sőt valamicske a gyümölcsben is, de bizonyára nem elég s akkor az aminosavprofilról még nem is esett szó.


Miért pont cukrokkal akarsz fogyni? Nem értem.


Neked ráadásul akkora a felesleged, hogy elég bőséges evés mellett is fogyhatsz.

120 kilósan ne fuss.

2016. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Akkor rossz helyen keresed. Gyümölcsöt felejtsd el.
2016. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gumacsek ***** válasza:
Ha tényleg nem találsz semmilyen étrendet ,amit kizártnak tartok,akkor miért nem keresel rá úgy,hogy mit lehet fogyasztani és mit nem?Ennyire nehéz lenne 5 perc alatt megnézni ezt az egészet?
2016. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
15%
Ne hallgass senkire! Ezek a diéták hülyeségek...főleg a szállkásító...az a lényeg, hogy akármit ehetsz, de 1500-2000 kalória között legyen, 5óra után pedig semmit!!! 182cm 110kg voltam, most 88😊 4 hónap alatt lement+napi 1óra sport
2016. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Főleg a #6-osra ne hallgass!
2016. jún. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Sargakapszula.hu

Ezt olvasd el!

Aztán:

[link]


Így lefogyhatsz, ha azt csinálod, mint a 6-os, úgy is, csak úgy nem tanulod meg személyre szabni az étrended és amint abba hagyod, mert abba fogod... Visszahízol.

2016. jún. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu


Én ennek a segítségével fogytam majdnem 35 kilót. Jó formán mindent ettem, beleértve a tésztát, édességet is, sőt este 10 órakor is ettem.

Heti 4 alkalommal mentem konditerembe 50-60 perc edzést csináltam ( 30 perc kardió- 20-30 perc súlyzós edzés)

Amit nagyon betartottam a kalória mennyiség annyi legyen amennyi kell. Megfelelő mennyiségű fehérje, szénhidrát és zsír bevitel. Igaz nem 3 hónap alatt fogytam le, hanem több mint 1 év alatt..

2016. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!