Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combról és fenékről fogyni:...

Combról és fenékről fogyni: hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy kis feleslegem, elsősorban ezen a két részen, illetve egy kicsit narancsbőrös is vagyok. Itthon milyen gyakorlatokat végezzek, amik viszonylag hamar látható eredményt hoznak? Alig több, mint egy hét múlva megyek strandra és nem szeretnék így mutatkozni. A guggolás eddig hatott, de már az könnyen megy, tehát az már nem nem elég.

2016. júl. 1. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Guggolas az jo. Ha eddig hatott, de konnyen megy, emeld a sulyt.
2016. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nem létezik helyi fogyás.
2016. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zsírvesztéshez szálkásító étrend kell, a genetika dönti el, honnan fogysz és megfelelő súllyal guggolásnál nem lesz olyan gondod, hogy könnyű, ez amúgy remek gyakorlat.

1 hét alatt persze nem sokat fogsz változni.

2016. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom-tudom, hogy nincs helyi fogyás, de ezek a főbb "célpontjaim", persze annak is csak örülök, ha máshonnan is fogyok.:D sajnos az étrendem nem a legjobb, mert azt kell ennem, ami van itthon (mivel 18 alatt vagyok, szüleimen múlik a kaja-dolog, nem sok beleszólásom van), de próbálok több gyümölcsöt, zöldséget, tojást, csirkehúst enni és kevesebb egészségtelent, mint pl. édességet, chips (ezeket nagyon ritkán, kb. havonta egy kicsit eszek), gyorskaják, stb.

Tudom, hogy egy hét nem sok, de ha kell, rááldozom annak a 10 napnak 24 órájából 14-et is, ha ezzel elérek valamit.:)

És köszönöm a válaszokat, esetleg tudnátok írni konkrét gyakorlatokat? A guggolás-variációkon kívűl:))

2016. júl. 1. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz NINCS gyakorlat, kalóriadeficit kell, pont.


Az jó, amiket írsz, hogy azokat eszed. Nos, ne egyél belőlük túl sokat, egy hét rövid idő, ha annyira fontos neked, akár szokatlanul nagy deficittel is próbálkozhatsz. Ezt ugyan nem illendő ajánlani, de egészséges embernél nagy gondot nem okoz, főleg, ha nem kínozza magát, ha gondja van belőle.

De az evésmegszorítással még nem lehet nagyon sok zsírt veszteni. Extrém zsírból fogyáshoz rengeteg edzés kell, kérdés, ki bírja ezt. Van, aki igen. Napi 100 km futás szolid evéssel már nem lehet semmi, persze izomból is megy le.

Vizet még veszthetsz kilókat, glikogénraktárak leürítése, szénhidrátszegény étrend. Ezzel az izmok is lapultabbak lesznek, az élet már csak ilyen, de ha neked amúgy sincs sok, akkor nem lesz észrevehető a különbség.


A legjobb szerintem az, ha élvezed a strandot és nem érdekel az a nüansznyi változás, amit úgyis csak te látsz (bár elég fontos a saját magunknak megfelelés, az önbizalomra, felszabadultságra is komoly hatást gyakorolhat a te esetedben).

Ráadásul a kemény nekifeszülés, főleg, ha nem szoktál hozzá, okozhat olyan megterhelést, stresszt, hogy fáradt zombiként jelensz meg viruló, ragyogó, energikus ifjonc helyett s ez azért többet számít kinézetben, mint egy pici felesleg (a narancsbőrhöz nem értek).

2016. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!