Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 10KG-ot?

Hogyan fogyhatnék 10KG-ot?

Figyelt kérdés

19/F ,80Kg, főként a hasamból szeretnék leadni, és a combom is már striás. Alkoholt nem fogyasztok a sörön kívül. Mindenre hallgatott vagyok, edzés terv, gyógyszer, kúra, étrend.

A hasam derekamra rakódott le a zsír , kicsi mellem is nőtt.

Ui: Aranyérrel rendelkezem, a biciklizés kilőve...

Köszönöm előre is a segítségeket!!!



2016. júl. 19. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha aranyered van, akkor nagy valószínűséggel azért, mert keveset mozogsz. Szóval első körben ajánlom a mozgást. Ami érdekel.. A sört hagyd el, nincs szükséged rá, plusz figyelj az étkezésre. Nem kell hú de extra dolgokat csinálni, kis mozgás, jobb étrend és máris elindul a fogyás.
2016. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
próbáld hanyagolni az édességeket. A sörben sok kalória van szóval csak mértékkel igyál. Egyél gyümölcsöt zöldséget és igyál sok vizet, neten vannak ilyen oldalak amelyek megmondják mennyi kalóriát vihetsz be maximum naponta erre keress rá neten és próbáld ehhez tartani magad. És a legfontosabb hogy mozogj. Nem kell semmi különlegeset csinálni. Futhasz, ugrókötelezhetsz. Esetleg ha akad olyan akkor azzal focizhatsz vagy kosarazhatsz.
2016. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Helyi fogyás nem létezik, a biológia nem így működik. Nincs olyan módszer, amivel célzottan tudsz egy területen fogyni (max. műtét).


Nagyon egyszerű a dolog: többet adj le, mint amennyit beviszel. Ha ezt betartod, akkor fogyni fogsz. A fogyás pedig úgy működik, hogy első körben ott fogsz lefogyni, ahol legutoljára meghíztál, és onnan fogsz fogyni legutoljára, ahol először meghíztál.


Csodamódszerek sajnos nincsenek.

2016. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket, az aranyér eredete ismeretlen, mert a megjelenése előtt dolgoztam, napról napra(fizikai munka).. mikor hazaköltözem akkor éreztem valami nem okés,

Továbbá, az étrendem NAGYON nem korszerű, nagyon változatos nem rendszeres.

#3 ez sokat segített, nem tudtam! Köszönöm.

2016. júl. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!