Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kellene diétáznom?

Szerintetek kellene diétáznom?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy milyenek a méreteim. Nagyon remélem, hogy átlagosak, és csak én látom magam kövérnek, de azért szeretném kikérni a véleményeteket. Leírom a méreteimet, és légyszi segítsetek megmondani, hogy kell-e diétáznom.


170 cm magas vagyok, 54 kg

derék: 67 cm

comb (a legvastagabb helyen) : 52 cm

csípő: 84 cm

váll hossz: 44 cm


Tényleg nem tudom, hogy milyennek számítanak a méreteim, úgyhogy légyszi ne feltételezzétek, hogy csak azt akarom hallani, hogy milyen vékony vagyok, mert tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok az.



2016. júl. 25. 22:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj, elnézést, lehagytam róla, hogy lány vagyok.
2016. júl. 25. 22:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem teljesen normalisak a mereteid, tenyleg oszinten, szerintem vekony vagy. Az en velemenyem szerint nem kene dietazmnod, hiszen ezek alapjan teljesen atlagos lany vagy, jo alakkal. Sot, ha ez megnyugtat, nalam is vekonyabb vagy, pedig nekem osztalytarsaim allandoan mondjak ha az alakomra panaszkodok hogy "kussoljak be mert vekony vagyok". (Egyebkent en 172cm vagyok es 60kilo szoval..) 15/L
2016. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem vékony vagy, és nem kell diétáznod :)
2016. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell diétáznod.
2016. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Most nagyon megnyugodtam
2016. júl. 26. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol mérted a csípőd? Mert 170centihez, majdnem 70-es derékhoz eléggé irreális a szám.
2016. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!