Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma többet ettem. Mi a teendő?...

Ma többet ettem. Mi a teendő? Hogyan folytassam?

Figyelt kérdés

Ma reggelire ettem 1 szelet telj kiőrlésű kenyeret vékonyan margarinnal megkenve, paprikával és egy banánt.

Ebédre ettem rántottát, sok cukkínivel és paprikával együtt sütöttem meg. ( az egészet 5 tojásból készítettem, kb a harmadát ettem meg, és tényleg sok volt benne a zöldség)+egy kicsi szelet t.kenyér

És utána jött az erős bűnözés....nemsokára nehezebb napjaimat élem, és előtte néhány nappal nagyon édesség-kívánós vagyok. Ettem ezután egy dejós tekercset, és csináltam tejbegrízt abból is ettem ( kb 1 adagnyit)

ma nem tudtam sokat tornázni, mert a gríztől nagyon tele érzem magam, néhány gyakorlatot csináltam csak súlyzóval.

Holnap dolgozok ilyenkor nem szoktam tornázni, de holnap reggel felkelek és lenyomok 40-50 percet.

A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor amikor vannak ilyen bűnözős, vagy kalóriabevitel szempontjából rosszabb napok, olyankor mindent csináljak ugyanúgy mint eddig? Kell több edzés ilyenkor?



2016. júl. 28. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
En ilyenkor masnap reggelire csak 1 doboz natur joghurtot eszem, tizoraira kisebb gyumit (szilva pld). Es kicsit tobb mozgas. Ennyi.
2016. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolj rá úgy, hogy ettél egy jót. Ne izgasd magad rajta. Egyébként van egy úgynevezett "refeed" nap, ami azt jelenti, hogy a szénhidrátbeviteledet a diéta folyamán bizonyos időközönként megnöveled 25-30%-al. Ezzel kicsit felgyorsíthatod az anyagcserédet. A videós, akit nézek, azt mondta, hogy sokan ezt heti 1 alkalommal iktatják be, nekem ez kicsit sűrűnek tűnt, így számomra jobban hangzik a 2 hetente egy "refeed" nap. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyit ehetsz máskor, ha neked ez a csöpp evés több?
2016. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!