Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul, vagy...

Mit csinálok rosszul, vagy mit kellene máshogy?

Figyelt kérdés
Hali! Egy hónapja kezdtem minden este futni és/vagy biciklizni eleinte kevesebbet, aztán egyre többet (óra/másfél intenzív bringázás, 45-60 perc kocogás). Általában kétszer eszem egy nap -bár ez régen is így volt- délben rendes kaját (nyilván diétásabbat és keveset) és este/délután meg pl gyümölcsöt, vagy rozs zsemlét kefírrel, vagy néha ugyanazt, amit délben, attól függ mi van. Ami tudom, hogy hátrány, hogy szoktam kólát inni, vagy hasonlót pl egy 330-asat egy nap, de ez szerintem nem a világ vége :D Mindemellett nem nagyon látok változást, inkább csak stagnálok.. (Tavaly viszont ugyanígy fogytam 3 kilót másfél hét alatt.) Kinek hogy sikerült fogynia? Adjatok ötleteket, tanácsokat lágyszi

2016. júl. 28. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat kb mindent mashogy kenne csinalni xd nem vicc az etrended katasztrofa tomegelek de az egesz napi kajad ebedre nem eleg es akkor mi marad a masik 5 evesre? Egyel tobbet

En igy fogytam le 20 kg ot es sokkan masok is sarga kapszula es ez egy e book nem kapszula toltsd le

2016. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fura, mert egyrészt ha nem fogysz, elvileg túl sokat eszel, de a leírás alapján alig eszel (s nem, koplalással nem lehet hízni a koplalás alatt, bár egyesek ebben hisznek).


Én is kétszer eszem, de nem keveset s este is viszek be valamirevaló fehérjét, veled ellentétben (ebédre sikerül bepakolnod a teljes napi igényedet fehérjéből és zsírból is?). Hogy lassan fogyok, az más lapra tartozik, most egész másra fókuszálok, nem a fogyásra, a sok gyümölcs pedig jólesik :D. Napi 2 evésnél nem kis étkezéseket kell tartani, bár hogy kinek mi a kicsi, az emberfüggő.

2016. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!