Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend jó?

Ez az étrend jó?

Figyelt kérdés

16f 172cm 53kb

Az a bajom hogy fel vagyok fújódva mindig pedig eddig is figyeltem a kajára és mind ha fel lenne vizesedve a derekam kicsit pedig a kezem lábam mindenem nagyon vékony de a hasam szar


Reggeli

2 szelet magvas rozs kenyér

2 szelet csirke vagy pulyka mell sonka


Ebéd

2 db tojásból rántotta 2 sárgával



ebéd

uborka tejföllel kicsi sóval

2db főtt tojás


Ezt az étrendet találtam ki .

Mellete sokat sétálok/biciklizek este pedig csinálnák fekvőtámaszokat hasizom gyakorlatot és van egy egykezes súlyzóm azzal gyakorlatokat


Szerintetek ez megfelel ahoz hogy szálkás legyek ?



2016. aug. 2. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés. Ebédre egyél többet, mert ezt így hosszútávon nem fogod bírni mert nem lesz energiád.
2016. aug. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem jo. Nem fogod birni. Fontos a valtozatos etkezes, nem csak az egeszseged szempontjabol, hanem mert konnyebb es elvezetesebb ugy vegig csinalni a szalkasitast.

Egyebkent pedig sokkal tobb feherjere es mindenre lenne szukseged, mert -bar igy is vekony vagy- nehany het utan nem izmosodni hanem fogyni fogsz. Ami pedig hidd el nem lenne jo, ezekkel az adatokkal...Hus, feherjeturmix -ezekkel probalj megbaratkozni.

Nezz, kutass a neten, mert szerintem rosszul ertelmezted a szalkasitast-izmosodast (egyebkent az utobbit ajanlom neked).

2016. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha fel vagy fújódva akkor a sok rost (ami a rozskenyérben van) nem tesz jót. Próbálj ilyenkor rostszegény ételeket enni, hogy megnyugodjon a gyomrod. Utána visszatérhetsz a rozskenyérre meg az ehhez hasonlókhoz, de addig amíg így érzel, nem javasolnám.
2016. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!