Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fontos! Hogyan tudnék lefogyni...

Fontos! Hogyan tudnék lefogyni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy 17 éves fiú vagyok, 175 cm és 76 kiló. Egy ideje be kellett fejeznem a focizást, amit 6 évvel ezelőtt kezdtem el, de sajnos abba kellett hagynom egy sérülés miatt és meg kellett műteni a lábam. Az orvos mondta, hogy ne nagyon mozogjak emiatt egy ideid, úgyhogy csak anmyit tudok tenni, hogy jobban odafigyelek, mit eszek. Speciel februárban még 79 kg voltam és mivel jobban figyelek, így sikerült lefogynom 3 kilót.

De van, amikor nem tudom teljesen kontrollálni magam, és mindenféle hülyeséget összeeszek :D De most már az eddigieknél is szeretném ezt komolyabban venni.


Csak annyi, hogy szeretném még most elkezdeni, mert később már nehezebb lesz. Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 4. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi bajod a súlyoddal? Normális a magasságodhoz képest.


Egyébként egészséges kajálás. Fehér liszt és cukor nélküli étrend. Sok víz. (kalória számolás)

2016. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!