Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák lefogyni? Többi lent!

Hogy tudnák lefogyni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Valami heti edzés ötletek vagy bármi mozgásforma amitől fogyhatnák?!! Tudom hogy rengeteg ilyen van a neten de mégis megkérdezem hátha vannak tapasztalatok , vagy olyan ötletek amiket eddig nem hallottam!! 8-9 kg-ot szeretnék leadni , persze nem rögtön, van türelmem és kitartásom csak hát olyant ami hatásos is! A válaszokat előre is köszönöm! Viszont negativ hozzászólást nem kérek!

2016. aug. 10. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 30 kg-t felülésekkel és fekvőtámaszokkal fogytam, napi 15 perc, nem kell kifulladni. A kalóriaigényedet pedig nem tudom, tapasztald ki hogy mennyi kalóriabevitel az amitől fogysz, és azt a határt ne lépd túl. Ha nincs valami ezzel kapcsolatos betegséged, akkor úgy gondolom ezzel a módszerrel sikerülnie kell, kb minusz 1kg/hét tempóban.
2016. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod ! valami ilyesmire gondoltam én is 😉
2016. aug. 11. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:
-1kg egy héten nem lesz ha csak nem vagy nagyon dagadt. Én zsír égetésre nem ajánlanék felüléseket meg fekvőket inkább séta futás bicikli úszás cardio ezek sokkal hatásosabbak.
2016. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!