Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok karból?

Hogyan fogyhatok karból?

Figyelt kérdés
Nagyon vastag a felkarom, szeretnék belőle fogyni. Tudtok olyan gyakorlatokat, ami segíthetne vagy olyat, ami nektek már bevált? Elsősorban fogyasztani szeretnék, nem izmosítani, mert már így is hatalmas és utálok ujjatlant vagy rövid ujjú felsőt felvenni, szóval légyszi segítsetek! Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 27. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nincs helyi fogyás.
2016. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ítad, hogy fiú vagy, lány vagy stb.

Én nő vagyok és a sonkás karjaimat úszással sikerült lefogyasztani. Persze, nyilván izmosabb is lett ezáltal, de sokkal-sokkal vékonyabb is. Nekem ez vált be.

2016. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ahogy írták, nyilván ez nem olyan, hogy csak onnan fogsz fogyni. Én is fogytam mindenhonnan, de ha nem úsztam volna, akkor nem lettek volna szép feszesek a karjaim, hanem összeplöttyedtek volna.

2016. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor valami más tipp, amivel onnan IS fogyhatok?
2016. aug. 27. 18:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 17 éves, sajnos nincs lehetőségem elmenni úszni, talán csak a hétvégén, de gondolom azzal nem megyek sokra.
2016. aug. 27. 18:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Az előbb mértem meg, 32 cm. Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. aug. 27. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Néhányak szerint nincs helyi fogyás.

Nekem sikerül combról 2 hét alatt több kg-t fogyni gyógytornával, miközben igen nagy izom tömeget szereztem. Előtte 2 évig nem edzettem.

Van felkalra is torna.


A zsír égető fogyás lényege az izom gyakorlatok. Felkarra is van izom gyakorlat. Az biztos, hogy teljes torna útján könnyebb fogyni is, de ha egyes részeket jobban megdolgozol, azok gyorsabban és könnyebben fognak fogyni.


Majd gépről küldöm.

2016. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2016. aug. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!