Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni gyorsan?

Hogyan tudnék lefogyni gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok.16 éves lány vagyok 165cm és 78-80kg-am között vagyok. Nagyon leszeretnék fogyni inkább hasamon és combomon látszik,mivel fogyhatnék le? Nagyon köszönöm a válaszokat.<3

2016. aug. 28. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan csak nem evéssel. Nem gyorsan, de egészségesen pedig több zöldséggel és gyümölccsel és kevesebb szénhidráttal és zsírral. Bár én szererem a vaskosabb combokat, az olyan tetszetős. 21F
2016. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyorsan sehogy!


Az előzőhöz kiegészítés: kezdj el mozogni rendszeresen, pl. menj el futni, sok kardió és aerob edzések!

2016. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyors fogyás nem e és szép sem leszel tőle. Gondolom a felesleget sem gyorsan szedted össze. Hagyj időt magadnak! Itt vannak az alapok :

[link]

2016. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy mennyit akarsz fogyni.

Úgy kell számolni, hogy 1 kg zsír elégetése az 9000 kcal. tehát ennyi energiát kell EXTRA módon felhasználnod, hogy 1 kg lemenjen.

tehát 10 kg zsír elégetése 90000 kcal. 5 km futással 400 kcal körül égetsz el, ha 80kg vagy.

Példánkban tehát 225 napig minden nap futsz 5 km-t, és ugyanúgy eszel, akkor lefogysz 10 kg-t.

2016. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát vagy 10 15 kg-ot hogy jól is nézzek ki :) a youtube-on edzéstervet találtam minden nap általában csinálom és 5 után már nem nagyon eszek csak talán zabpelyhet vagy korpát activia joghurtban:)
2016. szept. 25. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!