Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás izomból, de hogyan is?

Fogyás izomból, de hogyan is?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem támadna mindenki, hogy az mennyire szép, megkérnélek titeket, hogy a kérdésre válaszoljatok.

Szeretném végre jól érezni magam a bőrömben, és felhúzni a legkényelmesebb nadrágaimat úgy, hogy ne akadjon fent a vádlimon.

Sok helyen azt olvastam, hogy a szénhidrátot kell megvonni, és volt, aki azt mondta, hogy a fehérjét. Na most akkor melyiket?

Mellette rendeszeresen kosarazok, ami sok futást igényel, de külön is tervben van elkezdeni. Ennél nagyobb vádlikat már nem szeretnék, sőt... mindenképp le szeretnék belőlük adni.

A lényeg a lényeg: Sport mellett mit kell csökkenteni ahhoz, hogy izmot veszítsek? (Tudom, hol a határ!)



2016. szept. 4. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

A fehérjét, ugyanis az kell az izmok építéséhez, megtartásához.

Viszont ha csökkented, sajnos nincs rá garancia, hogy a vádlidból megy csak le az izom.

2016. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Ebben az esetben mit lehet enni, hogy ne hízzak?
2016. szept. 4. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de ha a kosartol lett ilyen eros vadlid akkor az fog legutoljara lemenni (mm az izom) ha lealnal az edzesssel akkor menne visszabb. Focinal legalabb is igy volt velem. Am ha a tobbi izmod nem szamit akkor feherje es kaloria minuszba kell lenned. En uj nadragot vennek... ;)
2016. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog lemenni. Párom sportolt. Nagyon izmos a lába, főleg a vádlija. Amikor betegség miatt sokat fogyott, totál összeesett, de a vádlija ugyanolyan izmos.
2016. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyet kérdezel, nem hiszem, hogy annyira otthon vagy a taplálkozásban, hogy grammra kiszámolt étrended lenne meg testépítőkkel veteksző vádlid...

Sajnálom de van egy olyan jó kis fogalmunk, hogy homeosztázis.

Az az a szervezeted azokhoz a hatásokhoz alkalmazkodik, amiket kap...

Tehát ha neked ekkora vádlid van, egy nem kiszámolt testépítő étrenddel és megmaradsz a jelenlegi sportjaidnál, akkor bizony a vádlid sem lesz kisebb...

Vegyél olyan nadrágot, ami nem akad meg a vádlidon...

Bár az igazat megvallva, kötve hiszem, hogy ez egy valós probléma...

2016. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!