Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire véljem, hogy én rajtam...

Mire véljem, hogy én rajtam kívül mindenki látja, hogy lefogytam?

Figyelt kérdés

12kg ot adtam le 67 kgrol lettem 55kg. Nem számoltam kcalt mindent megettem ami jól esett. Igaz ezt a 12kg ot 4hónap alatt adtam is le.

Sokan mondják,hogy de csinos lettem stb es nekem az tűnt fel,hogy én ugyan olyannak látom magam mint amilyen voltam a fogyókúra elott azaz 67 kg.

Egyedul csak a mérkeg és a régi ruháim amikből látom,hogy fogytam,tükörbe es fényképeken nem látom a fogyást

Szeretnék meg 5 kg ot fogyni de nem tudom,hogy kéne e akik ismernek azt mondják,hogy ettől lejjebb már ne menjek,nem tudom igy elég nehez eldonteni ha nem látom az eddigi folyásomat se.


19/L 158cm

Miért van ez,illetve mikor fogom énis látni a változást?


2016. szept. 25. 07:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

158 centihez az 55 kiló az ideális.

Nehogy fogyj tovább! Egyébként gratulálok!

2016. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
8/11 nem,szerencsere nem igy nezek ki meg igy hogy nemigazan latom magam azert annyit meg latok,hogy nem igy igy kb akkor neztem ki mikor elkezdtem a fogyást. Nekem pl a hasam az ugy bejjebb van esve :)
2016. szept. 25. 11:56
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszát :)
2016. szept. 25. 11:57
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy átmentél-e rajta vagy nem, hanem arról, hogy 158 cm-hez nem 50 kg-nak kell lenni.


Úgyhogy kérdező, NE fogyj tovább!

2016. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]

Aki szerint ezzel bármi baj van 19 évesen, az nem százas.

2016. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!