Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, pár kiló extrával...

Dr. Kangörcs kérdése:

Lányok, pár kiló extrával miért akartok fogyni? Hiszen az annyira vonzó és szexi!

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek az a fontos, hogy jól érezze magát a bőrében.
2016. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Mennyi az a pár kiló?

Meg nem mindegyik az. Pl.ha valaki hasra és derékra hízik, az is tetszik?

2016. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, az is tetszik. Szerintem nagyon szexi, ha egy lánynak van hasa. :)
2016. szept. 28. 13:49
 4/13 anonim válasza:
Rajtam amikor pár kiló plusz volt éreztem, hogy nem vagyok annyira fitt és nem tetszett. Mindenképp le akartam adni és sikerült is. Mondjuk nálam hozzá tartozik, hogy én vékony alkat voltam kb. addig ameddig versenyszerűen sportoltam, aztán amikor már nem annyira akkor ,,híztam meg" , de az is csak normál volt :) . Mivel én vékony voltam nekem a normál se volt megszokott és ami annál is több az már sok.
2016. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én se értem ezeket a " van rajtam még 3 kiló" dolgokat. Hol? Aztán tök jól néz ki. Mondjuk én fiú vagyok.
2016. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak pár kiló extrám van, de nem szeretem, mert olyan ruhák tetszenek leginkább, amik nagyon vékony alkatra valók. Plusz jobban is érezném magam a bőrömben valamivel soványabban, és bár arányos homokóra alkatom van, mégsem mondják hogy vonzó vagy szexi lennék xD
2016. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Annak, akinek a boldogságát +3 kg határozza meg, annak gratuláloK:)

Ha valaki nem figyel fel rád pl 53 kilósan, 50 kg-mal sem fog észrevenni.

2016. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Miért pontoztatok le? Na mindegy, ez az én véleményem.

Kérdező, akkor enneek örülök, ritka az ilyen fiú:) általában a média által bemagyarázott kis derekú, nagymellű és fenekű lányok az ideálok.

2016. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem mindenki szexi pár kiló plusszal. Mi a párommal mindketten hasra hízunk először, ami nekünk nem vonzó. Nyilván tetszik nekünk a másik úgy is (neki 25-30 kiló felesleggel sem volt baja, bár jobban tetszem neki 21 kiló fogyás után), de... Elsősorban úgyis magunk miatt fogyunk, nem azért, hogy másoknak tetsszünk. A párom pl. nem várja el, hogy kigyúrjam magam, igazából kicsit sem érdekli, ő sem akar izmos lenni. De én izmokat akarok, minél több, annál jobb (mivel a naturál max. elég kevés izmot jelent, de nekem megteszi), így nyilván teszek érte. Plusz szálkásítanom is kell. Hasra hízóként nem adok nagy esélyt a kockahasnak, de ha mégis el tudom érni egészségesen, akkor lesz nekem olyan :) Mások véleménye pedig kicsit sem érdekel... Kissé kövéren is tetszettem egyeseknek, de magamnak nem.
2016. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Illetve azt még megjegyzem, hogy láttam már nagy hasú, kissé kövér, roppant szexi lányt. Van, akinek elég sok kiló is remekül áll. Van, akinek 2 se.
2016. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!