Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy jó fogyókúra, és...

Ez egy jó fogyókúra, és edzésterv? Mennyit fogyhatok tőle?

Figyelt kérdés

Minden nap napi 2órát töltök el délután az edzőteremben.

Kardió,erősítés,meg mindent csinálok a hét minden napján.

Van az edzőteremben egy szakértő is,aki segítségemre van az edzéseknél.


Egészségesen táplálkozom.

Csirkemellet,szárnyas húsokat eszem megfőzve,vagy grillezve.

Zöldséget naponta többször,a húsok mellé is ez a köret.

Kevéske gyümölcsöt tízóraira,és/vagy uzsonnára.

Főtt tojást is eszem.

Kenyér helyett puffasztott rízst,vagy pászkát eszem reggelire.Alacsony zsírtartalmú joghutot is szoktam fogyasztani reggelire.

Mivel kávézom 0,5%-os tejjel,és édesítővel iszom.

Napi 3-4 csésze zöld teát,és 3-4 liter szénsavmentes ásványvizet iszom.

A vízbe néha reggelente teszek igazi citromlevet,és a teába pedig mindig,és a teába is teszek édesítőt.


Teljesen elszánt vagyok,hogy egészségesen,mozgással adjam le a kilókat,amit sajnos felszedtem.

NEM KOPLALOK!

15kilótól szeretnék megszabadulni,de úgy hogy közben erősítsem is a testemet,hogy semmiképpen se lógjon fogyás miatt a bőről,és szép feszes legyen majd.

Nagyon kitartó vagyok!


15kilótól így mennyi idő alatt tudok megszabadulni,és sokkal szebbé varázsolni az alakomat?


Szerintetek ez a módszer be fog válni?Jól csinálom?


2010. ápr. 24. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
jó edzésterv. Ha kitartasz akkor sztem menni fog! Sok sikert! ;)
2010. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes. Másoknak is ajánlom ;)
2010. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem korrekt, mind a sport, mind az étkezés.

HETI fél-1kg a normális fogyás, így fél év alatt simán leadod a 15kg-t és legalább nem megy a bőröd rovására.

2010. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Végre valakinek leesett mit szajkóz itt a sok szerencsétlen kockáshasú :)

Nagyon jó! Gondolom 2-3 óránként kajálsz, és be van lőve a fehérje és szénhidrát mennyiség.

1 napot nyugodtan pihenj egy héten, akár kettőt is, mert a túledzettség is visszavethet. Ne feledd, a szervezeted akkor építi magát, amikor pihensz.

2010. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok abban hogy kitartok emellett!!

Ezt az étkezési formát,és az edzéseket is a mindennapjaimé tettem.Egy idő után tuti megszokja a szervezetem ezt az étkezést is,tehát ezt veszem természetesnek.

Minden napra be van tervezve az egész napom.

Reggel felkelek,ekkor iszom egy kávét,0,5-ös tejjel édesítővel.

Eszem pászkát,vagy szírszegény joghurtot,és valami finom gyümit is szoktam,vagy esetleg egy szelet rozskenyeret párizsival,vagy csirkemell sonkával.

Így indul a napom!

8-ra megyek dolgozni,és bekészítek 1-2 gyümölcsöt tízóraira,és ebédre viszek szárnyas húst zöldséggel,amit a munkahelyemen ebédre meg tudok melegíteni,és még hűtő is áll a rendelkezésemre.

Mivel van ott hely,bekészítek kb.,2 karton ásványvizet a munkahelyre ne kelljen minden nap vinni magammal,hanem kéznél legyen.

14-ig dolgozom utána elmegyek hazafelé a fiamért a bölcsibe,és hazaviszem.Utána anyukám vigyáz rá egy picit míg elmegyek edzeni.

15-17-ig.Hazafelé a táskámba tett gyümit eszem meg.

Kb 18-kor meg szintén eszem egy picike fehérje húst,zöldséggel,mert én úgy tudom,hogy éjszakára nem baj ha vacsira egy picike fehérje húst eszel,hiszen valamilyen hormon éjszaka dolgozik a szervezetünkben,és alvás közben is dolgozik,tehát zsírt éget alvás közben.

Tehát minden napom így működik.Hétvégén is!

2010. ápr. 24. 21:34
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja néha eszem ebédre pici durum tésztát zöldséggel,és néha igazi paradicsomos szósszal!

Mikor a húst esetleg egy picit pirítani szeretném,vagy valamihez kellene a zsíradék,akkor párcsepp olíva olajat használok.

Egyébként édességnek kiváló a felszeletelt,alma vagy valamilyen gyümölcs,amire fahéjat teszek és megpirítom mikróban.

Nyáron ha fagyit szeretnék vagy édességet akkor nagy ritkán eszem de csak olyat ami kifejezetten diétás,tehát édesítővel készítenek.

Vannak kifejezetten olyan cukrászdák,ahol csak ilyenek kaphatóak,torta is,süti is.

Vannak a cukorbetegek,akiknek ügye meg van szabva mennyi az a szénhidrát amit bevihetnek!Na ilyen helyekre nyugodtan tudnak menni,ha meg kívánják az édességet,mit ahogyan mi is akiknek nincs ilyen betegségünk.

2010. ápr. 24. 21:44
 7/9 anonim válasza:

Hú, már az olvasásástól is elfáradtam :)

Sok sikert!

2010. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyjából tök jó. Mondjuk a szárnyas hús csalóka, mert mondjuk a comb semmivel sem jobb, mint a sertés, szóval maradj a mellnél. Este lefekvés előtt mehet zsírszegény túró, a legjobb, könnyen emészthető+lassú felszívódású fehérje van benne. Edzés után viszont kevés egy gyümölcs, ott kellene enni/inni fehérjét nagyon gyorsan!
2010. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én mindig csak melle részét eszem,és néha a csirkemájat is mert az is egészséges.Jót tesz a szervezetnek!

Combot nem eszem meg!

2010. ápr. 25. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!