Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Hogyan álljátok...

Diétázók! Hogyan álljátok meg, hogy ne egyetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy fél hónapon keresztül elszámoltam a kcal égetésemet és bevitelemet, tehát többet engedtem meg magamnak, mint lehetett volna. Viszont most sikerült szépen ráállnom a nekem megfelelő diétára, megvannak az igazi keretek. Jól is lakom vele, nem ezzel van a gond, hanem, hogy mindig a kajára gondolok, kivéve, amikor edzésen vagyok. Egyátalán nem vagyok éhes, régen nagyon keveset ettem, úgyhogy van viszonyítási alapom. Egyszóval unalomból is képes vagyok enni, amin változtatni szeretnék. Ez azért nehéz, mert 4-re érek haza. Kimenni nem mehetek ki, mert tanulok, olyan 6-ra végzek. Szüleim este 11-ig dolgoznak általában, testvérem nincs. Ti mivel foglaljátok el magatokat? Tudnátok mondani jó elfoglaltságokat? Tudom, hogy embere válogatja, kinek mi a jó, de mégis aki járt a cipőmben, mit csinált?

2016. okt. 15. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Önuralom. Ha ránézek a régi képeimre, az nekem bőven elég hogy megálljam az evést!
2016. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is, ha unatkozok, eszem. Foglald le magad pl. nezz filmet, olvass, edzz otthon is, az sosem art. Meg en azt szoktam, hogy ha mar megyek ki a konyhaba valami kajaert, emlekeztetem magam hogy nem kene, es iszok egy pohar vizet. Azzal telitodok is egy idore, meg van olyan, hogy szomjas vagyok, de fel sem tunik, es hamisan "ehsegnek" hiszem, de igy meg tudom oldani.
2016. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

"Ti mivel foglaljátok el magatokat? Tudnátok mondani jó elfoglaltságokat? "


Nincs semmi,de semmi elfoglaltságod? Nincs hobbid? Nem sportolsz? Nem olvasol? Nem jársz társaságba? Nincs semmilyen tevékenységed, kizárólag az evés? Ne viccelj már ...


Hogyan lehet megállni, hogy ne egyél? Ne tegyél ételt bele a szádba.


Hogyan lehet nem "unatkozni"? Fogalmam sincs, még soha nem unatkoztam.

2016. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kitakarítok, filmet nézek, elmegyek konditerembe, olvasok, pakolgatok/rendet rakok, pihenek.
2016. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
úgy látszik csak valami abban, hogy a dagik lusták
2016. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Utolsó, lehet hogy van benne igazság, meg fordítva is. A lusták sokszor dagik :D De itt a kérdező éppen elfoglaltságot keres.
2016. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal vagyok, aki nem nagyon tudja, milyen unatkozni (bár én tudom. sorbanálláskor fejfájósan nem tudok mit tenni. máskor gondolkodom, legjobb. olvasok, zenét hallgatok... s ekkor még csak soirbanállok).

Nem jut eszedbe semmi elfoglaltság? Ez nekem nagyon fura. Én túrázom, keresek valami tennivalót a házban (azt azért óvatosan, mert az ritkán szórakoztat), rajzolok (egy életet beszippant, lazán), de amióta itt a Net, ott is el tudnám az életemet tölteni, triplán is, sőt. Puzzlét rakok ki, macskát simogatok s speciel én főzök és sütök is :) Fogyáskor főleg jó, mert a sütés kielégíti ételes vágyaimat, meg is kóstolom, az kell a kísérletezéskor, de a párom segít megenni :)


Unalomból igyál mondjuk üres, finom teát. Munkahelyen, ha belefáradtam a programozásba vagy egyesek hülyeségeibe, kimentem s éhesen ettem, amúgy pedig teáztam, kávéztam. Lehet, hogy nem mindig ideális, de jobb, mint feleslegesen enni.


Örülj, hogy jóllaksz, éhesen kaparva a falat sokkal nehezebb nem enni (s egyesek hiába is szenvednek, mert csak lerobbannak tőle).

2016. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Overwach vagy wow!!! Nekem régen wow közben a wcre kimenés is gond volt, nem hogy a konyhába...
2016. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Gondolj arra milyen célból szeretnél diétázni? Mennyire fontos neked a eredmény? Ha pl. szeretnél lefogyni, hogy tetsz a lányoknak, akkor gondold meg, hogy ráér-e az a csoki a holnapi keretbe is, hogy lefoggy, és majd egy jó csajjal jókat hancúrozz :D

Ha elég erős a motiváció, akkor a hogyan kérdés már nem is lesz kérdés. Ha tudod, hogy este felennéd az egész hűtőt, akkor addigra ne legyen otthon semmi, az is bejöhet az elején. (nyilván ez hosszútávon nem opció)

Én inkább ezeket tartom fontosabbnak, de kérdésedre válaszként olyan elfoglaltságot választanék, ami mozgásba hoz, ha leülnék wowozni akkor csak megéheznék lol.

Takarítás, ház rendberakása, menj el otthonról, találkozz haverokkal, sportolj amit szeretsz.

25F

2016. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
#8-as Ellenpélda, bocsi az off-ért. Amíg wowoztam, mindig volt annyi afkoló, vagy egyéb más dolog ami pont elég volt arra, hogy kajáért nyúljak. 25-ös raid közben is lehet chipset enni, meg kólát inni két boss között trash alatt :D
2016. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!