Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme így...

Szerintetek van értelme így karácsony előtt egy 28 napos, elég szigorú, de hatásos diétába még belekezdeni?

Figyelt kérdés
Január óta 19 kilót sikerült fogynom kevesebb étkezéssel, említett diétával, és kardioedzéssel, de még így is van rajtam jól látható úszógumi. Karácsony viszont mindjárt itt van, és nem tudom, hogy végigszenvedjem-e ugyanazt a diétát, amit korábban is, mert karácsonykor úgyis sokat eszik az ember, lehet, ráérne utána is... Nem tudom.

2016. nov. 11. 06:53
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, kétszer már megcsináltam, és 6-8 kg le is jött rólam, és nem is a diéta hatásosságát kérdeztem, mivel tudom, hogy használ...
2016. nov. 11. 09:28
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a diéta használ, hanem az, hogy nem eszel, tehát fogysz. Kérdésedre válaszolva, én biztos nagyon ideges lennék ha lenyomnék 1 hónap szigorú diétát és utána telezabálom magam karécsonykor
2016. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy fogytál e, hanem, hogy hogyan fogod megtartani a súlyodat...
2016. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:

Ilyen nők lapjás diétáknak semmikor nincs értelme, nem csak Karácsony előtt nem.

Ha meg utána Kárácsony alatt jól bezabálsz napokig, akkor aztán főleg sok értelme lesz.

2016. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
100%
Mindenki fogy ahogy éhezik. Kérdés, hogy megéri-e, hogy kevesebbet élsz, gyengébbek a csontjaid és immunrendszered, hogy ilyen random nők lapjás diétával leadj pár kilót.
2016. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
78%

Én levágtam a kezem, és 6-8 kiló le is jött rólam!

Kétszer már megcsináltam, úgyhogy tudom, hogy használ (most az orrommal gépelek)!

Senki ne merje megkérdőjelezni a diétám hatásosságát!!

2016. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Keressél valamit ami nem fogyókóra (merthogy amit Te csinálsz az az), hanem diéta (azaz hosszan, akár egész életen át tartható étrend). Ha elkezded holnap vagy két nap múlva vagy december 15-én (na jó, ez már egy kis túlzás, de ha folytatod akkor igen) .. szóval akkor is ehetsz az ünnepek alatt amennyi belefér és ami akkor jön föl rád azt hamarosan le is adod. Lehet az egy valahány (testsúlyodhoz képest kell megállapitani) szénhidrát diéta, vagy bármit amiben minden étkezéskor van fehérje és nem hiányzik belőle a vitaminok, ásványi anyagok nagy része. Az általad leirtakból ugyanis igen sok tápanyag hiányzik. Némelyik diétával igen jókat lehet enni mégsem hizlalnak.
2016. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyen okos vagy kérdező, akkor minek kérdezel? Csináld! Kit érdekel?
2016. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Fura a kérdező... Karácsonykor hízik a pohár víztől, előtte fogy a szigorú diétában...

Senki sem hízik a semmitől, viszont karácsonykor is pont ugyanúgy működik a szervezet, szóval keress más, jobb kifogást, pl. te szeretsz 1 héten át zabálni, azt én mint hedonista kicsit meg is értem, bár nem nagyon, mert én utálom a hasfájást karácsonykor is.


Inkább fogyj nem szigorúan s karácsonykor csak tartsd a súlyod, ez miért nem jó?

Ne szenvedj végig semmit, az nem jó.

2016. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam, hogyan akarsz enni. Ez butaság, a 90 napos egy verziója, miért akarnak az emberek cukorral fogyni és izmot bontani, fel nem fogom. A fehérjések rendben vannak, de a többi napon is kell aminosav, a szervezetünk nem tudja tárolni, csak az izmokban van hozzáférhető, ha nem eszed...

Sokkolod is a tested az ilyenekkel, hol ezt vonod meg tőle, hol azt, a kiegyensúlyozott étkezés sokkal jobb.

Az pedig tökmindegy, mekkora a gyomrod és mivel laksz jól, ha egyszer éhezteted a szervezeted. Az ő igényei akkor is megvannak, ha nem vagy éhes soha.


Életmódváltás kell, ahogy már írták.


Nyugodtan elfeledheted, hogy karácsonykor úgyis sokat eszik az ember. Így szokott lenni, mert az emberek valamiért így döntenek, de nem törvényszerű. Én magam sosem értettem, az én igényeim karácsonykor is csak akkorák, mint máskor. Egy pici többlet mehet, én is jó ételekkel szoktam körbevéve lenni, de zabálni attól még nem kell... Nem is esne jól.

2016. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!