Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme így...

Szerintetek van értelme így karácsony előtt egy 28 napos, elég szigorú, de hatásos diétába még belekezdeni?

Figyelt kérdés
Január óta 19 kilót sikerült fogynom kevesebb étkezéssel, említett diétával, és kardioedzéssel, de még így is van rajtam jól látható úszógumi. Karácsony viszont mindjárt itt van, és nem tudom, hogy végigszenvedjem-e ugyanazt a diétát, amit korábban is, mert karácsonykor úgyis sokat eszik az ember, lehet, ráérne utána is... Nem tudom.

2016. nov. 11. 06:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Előző, jókat írsz, de sokan éheznek 5-6 evéssel és pocsékul vannak... Van, akinek 3, van, akinek 2, van, akinek 1 evés kell, ha jóllakottan akar fogyni. A többivel egyetértek.
2016. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
53%

"Sokak nem azert bunkok mert bantani akarnak hanem mert ez a 28 napos valami hatalmas butasag"


Én azért váltottam stílust,mert mondjuk neki,hogy ne csináljon hülyeséget, de a tudatlan,önérzetes, dagadt nő megmondja, hogy márpedig az a jó, amit ő kitalált,azt fogja csinálni. Akkor mi a rákért kérdezi meg?

Mindenesetre a hozzáállását jól mutatja, hogy "majd jövőre komolyan". Nekem logikai fekete lyuk, hogy miért nem lehet most elkezdeni egy normális diétát,miközben a kis 28 napos agymenését most is megcsinálná. Na mindegy. Az, hogy soha nem fog lefogyni, már az ő problémája.

2016. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ez baromság, hogy karácsonykor úgyis sokat eszik az ember. Az év összes többi napján kibírod, hogy szigorú diétát tarts, de karácsonykor meg nem? Ha máskor kibírod, hogy ne zabáld magad degeszre, akkor karácsonykor is ki fogod. Ha meg nem bírod ki, akkor meg teljesen felesleges diétázni akármikor is az évben.
2016. nov. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

30-as, ha nem tetszik neki a diéta, attól még lehet normális módon közölni. Nekem használt, és jojó-effektbe se kerültem, sőt, a diéta befejezése után még három kilót fogytam. Gondolom, azért volt hatásosabb, mert elég sok felesleg volt rajtam.


bulider76, se tudatlan (legfeljebb ebben a témában), se önérzetes, se dagadt, se nő nem vagyok, és egy szóval sem írtam ezen a négy oldalnyi kommenttengeren, hogy a tanácsok ellenére csak azért is belekezdek a 28 napos diétába, de ezen kívül minden mást eltaláltál. De írjál nyugodtan, örömmel jelentem az összes kommented a moderátoroknak, és java részét hálistennek már törölték is. Egyébiránt fogalmad nincs az életemről, és arról sem, hogy miért nem férne bele most egy diéta. És ha ennyire lesz-rod a kérdésemet, minek kommentálsz folyamatosan? :)

2016. nov. 12. 07:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!