Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek 5kilot fogyni? 18/l

Hogyan tudnek 5kilot fogyni? 18/l

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Azert fordulok ide,mert igaz hogy a neten egy csomo etrend fenn van, amit ha betartok akkor fogyok, de kollegista vagyok, es igy meg van hatarozva, hogy mit eszek ebedre. Ugy tudok lefogyni ha azon kivul nem eszek mast? Vagy hogyan?

165cm es 56kilo vagyok

Olyan 50kilo szeretnek lenni

Es meg azt lenne jo tudni, hogy futas elott mikor es mit egyek, hogy ne legyen hanyingerem futas kozbe?

Koszonom elore is a valszokat:)


2016. nov. 13. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy az ebéded tartalmazná a szükséges fehérjét és minden egyéb fontos dolgot... Nyilván nem adnak annyit ebédre, nem lenne értelmes dolog, az emberek nem egyszer szoktak enni s nemcsak a kalória számít.


Nehezít a fix ebéd, de fogyhatsz úgy is. A többi étkezésedre vigyázz, legyenek tápanyagdúsak (az ebédet megfelelően kiegészítők), de nem annyira kalóriadúsak (fixen nem tudok mit mondani, hisz mit tudom én, mennyi kalória s egyéb kell neked ebéden túl egy rendes fogyáshoz). Bizonyára kell fehérje és zöldséget mindenképpen ajánlok mellé, de innentől nem tudhatom, mi a megfelelő, neked több infód van s te is tudod kitapasztalni, mit hogyan bírsz.


Amúgy többet is mozoghatsz, bár lehet, hogy a futás már ennek a jele :)

Miért van hányingered, nem érzed? Tapasztald ki, mit, mikor, mennyit kell enned előtte. Nekem semmit nem lenne célszerű ennem előtte, de van, akinek pont ez a rossz, ami érthető is. Nincs fix megoldás.

2016. nov. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egyél fehérjedús ételeket, melyekben alig legyen szénhidrát és az is csak jó minőségű. cukrokat el lehet felejteni. zsírt se egyél nagyon, mert a zsír nem fog égni, ha a vércukorszint (szénhidráttól van) egy bizonyos szint felett van. Egyél rendesen, de válogasd meg, hogy mit. futás előtt ne egyél semmit, ha rosszul viszonyul a gyomrod a futáshoz. max utána benyomsz egy fehérjeturmixot, ami ajánlott is. viszont szerintem nem biztos, hogy kellene fogynod, jónak tűnik a magasság/tömeg arányod. Persze én nem tudom, hogy mennire lehetsz izmosabb testalkatú, stb, pedig ezen is sokat múlik az egész.
2016. nov. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!