Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasrol mitol tudnek lefogyni?...

Hasrol mitol tudnek lefogyni? Mi az ami igazan hatasos? Értelmes valaszokat kerek!

Figyelt kérdés

Rubint rekanak a comb ill popsi tronajat csinalom, blogilates csajnal a has, belso comb, magamtol is szoktam feluleseket csinalni. Meg van abgenerator azt is hasznalom, crosstreiner gepunk is van

Fogytam 10 kilot combrol lejjebb ment de hasrol nem akar, meg az uszogumi mitol tunik el?! Az a baj h minden nap itthon vagyok, estin jarok erettsegire, ugyanugy takaritok meg minden de sztem az ulestol nem megy le :/


2016. dec. 3. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Századszor is leírjuk, helyi fogyás nincsen. Folytasd tovább a diétát, az edzést, ne csak hasra koncentrálj, hanem egész testre, és idővel menni fog onnan is. :)


Kitartás!


22L

2016. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

NINCS HELYI FOGYÁS!!!!!!!!!


Az hogy honnan megy le először, az genetika. Ha fogyni akarsz, ahhoz rendes ètrend és mozgás kell. Előbb-utóbb így lemegy a hasadról is. Nekem is a hasamról ment le legkèsőbb, mert ilyen a genetikám.

2016. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak százszor írtuk volna le...

De hát van, hogy napjában féltucat hülye kérdezi ezt meg.

2016. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!