Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen életmód/diéta való...

Milyen életmód/diéta való nekem? (Utálom a húst)

Figyelt kérdés
162cm 55kg-s lány vagyok. Voltam már 76 és 46 kiló is. 55 kilóról fogytam koplalással 46-ra és ez nem meglepő vissza is jött. Nem akarok tovább hízni. Elhatároztam hogy véget vetek a folyamatos zabálásnak és életmódot váltok. Normális diéta és sport. Viszont az a baj hogy ki nem állhatom a húst. Tényleg. Próbálkoztam fehérjeporral, de sajnos nem bírom anyagilag. 5 kilót szeretnék látványosan fogyni, de fogalmam sincs hol kezdjem. Gondolkoztam kalória számláláson, vega életmódon, de nem tudom mi lenne jó. Aki vega és diétázik, hol talált étrendeket? Ki mivel fogyott/égetett zsírt?

2016. dec. 9. 18:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül kérdező! Szintén utálom minden formában, undorodom tőle, és én is diétázom és mellette mozgok hetente 4x legalább. Eszem mozzarellát, fetát sovány túrót, tofut is néhanapján, tojást, hüvelyeseket, nincs ezzel semmi probléma. Ugyanúgy csinálom, mint aki ,,húsevő", hogy zöldség+fehérje esténként már csak, annyi különbséggel, hogy a csirkemell helyett én eszem túrót, vagy sajtot, tojást stb.. Nem kell ehhez semmilyen speciális étrend, de ha már ez volt a kérdésed, hogy milyen diéta való neked, nézz utána a mediterrán diétának. Ez egy hosszútávú életmód, és nagyon egészségesnek tartom. (Mindjárt biztos jönnek a paleosok, meg testépítők leoltani,de ez van, utálom a húst, és nem is fogom senki kedvéért leerőltetni.:)
2017. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!