Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem atveres az update?

Nem atveres az update?

Figyelt kérdés

En szeret(t)em az update termekeket meg magat a norbiek elhivatottsagat a sport es egeszseges eletmod miatt. Viszont megneztem most jobban osszetevoket. A lisztet es az ebbol keszult pekdolgokat igazabol buzalisztbol csinalja csak keveri szoja meg glutenliszttel ami leviszi a ch tartalmat. Es oke hogy igy lehet fogyni ,de attol ez mrg egeszsegtelenebb mint egy sima mezei zabpehelyliszt(aminek magasabb a ch tartalma viszont elettanilag lehet jobb).

Nektek mi a velemenyetek?

(es kerem ne a sima norbi szido valaszok jojjenek hanem akik tenyleg tudnak velemenyt formalni a termekek (pl kenyer) osszetevoirol


2016. dec. 10. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen maga a kenyer, amit nem kellene enni :)

Az egesz update egy atveres, egyesegyedul a mozgasra valo felhivasuk jo.

A kenyer osszetetelerol pedig itt talalsz valaszokat (esetleg pont te kerdezted egy hettel ezelot???)

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__82..

2016. dec. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki hisz benne, annak nem átverés, de azért norbiék nem képzett diatetikusok.
2016. dec. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sok benne a hashajto es egyeb szerek, oke, lehet tole fogyni, de szerintem nem eri meg annyi penzert.
2016. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem átverés, meg nem hit kérdése, ezeket olyanok írják, akik reflexből szajkózzák a hülyeséget, és sosem csináltak végig rendesen semmiféle diétát. Az update tényleg nagyon hatékony az alacsony ch miatt. De valóban egészségtelen. Egészségesebb alacsony ch kenyeret viszont otthon macerás készíteni, a végeredmény pocsék ízű, akárki akármit mond, így ha az ember péksüteményeket is akar tolni, akkor vagy megveszi a hagyományost, amitől hízik, vagy köt egy kompromisszumot a szójás update javára. Nem értem egyébként, hogy miért nem használnak mondjuk szezámmagőrleményt vagy valami hasonlót. Ha aggaszt a szója, vannak egyéb, szója-és gluténmentes alacsony ch-s diéták, azokkal is érdemes próbálkozni, nem kevésbé hatékonyak azok is.
2016. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen ezt én se értem miért nem tudnak szója nélkül csinálni dolgokat..pl van már gluténmentes csigájuk is amibe ugye nincs szója..nyilván előállítás miatt költséghatékonyabb a szójás..pl volt nyáron a proteinporuk..ami tejsavóból állt..be volt reklámozva,hogy abból a termékekből csinálnak proteinszeleteket is..és igen csináltak, viszonylag jóáron ,csak azt már nem tejsavóból hanem szójából..és nekem ez így óriási csalódás mostanában..bár gondolom ch csökkentett terméket akkor tényleg nem tudok beszerezni csak ha elfogadom a szóját..amit nem tudom mennyire egészséges..olvastam sokaktól ,hogy eu-n belül rossz minőségű szóját nem lehet termékekbe rakni,hát nem tudom..
2016. dec. 10. 09:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szója akkor is gáz, ha jó minőségű :) Esetleg nézz be egy paleo üzletbe, ők nem használnak se szóját se glutént, és low carb az is. Kenyér és péksüti nincs ezekben a boltokban, de lehet kapi paleo száraztésztákat, azok sokkal finomabbak is mint az Update tészták, és teljesen szójamentesek.
2016. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

De, igen.


És nem, nem vagyok az, aki nem csinált rendesen diétát, 16 kilótól szabadultam meg, de az Update boltok közelébe se mentem.

2016. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Sosem toltál update-et,boltnak a közelébe semmentél, szóval BIZTOSAN nem hatásos. Fuck logic?
2016. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
de most komolyan, hogy lehet EKKORA vaskos értelmetlenséget leírni? :D
2016. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Adlak utolsó :D

Nyilván update nélkül is le lehet fogyni, de ez egy tök jó mankó sokaknak. Én nem eszek mindennap norbit, sőt nem is használom a lisztjeit stb, de elég gyakran veszek péksüteményeket tőlük és nagyon finomak szerintem. Le tudtam fogyni VELÜK, de nem miattuk. Igazából bárhogy le tudsz fogyni ha kalóriadeficitben vagy.

Nyilván nem a legegészségesebb dolog a világon, de semmilyen félkész kaja nem az.

2017. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!