Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem atveres az update?

Nem atveres az update?

Figyelt kérdés

En szeret(t)em az update termekeket meg magat a norbiek elhivatottsagat a sport es egeszseges eletmod miatt. Viszont megneztem most jobban osszetevoket. A lisztet es az ebbol keszult pekdolgokat igazabol buzalisztbol csinalja csak keveri szoja meg glutenliszttel ami leviszi a ch tartalmat. Es oke hogy igy lehet fogyni ,de attol ez mrg egeszsegtelenebb mint egy sima mezei zabpehelyliszt(aminek magasabb a ch tartalma viszont elettanilag lehet jobb).

Nektek mi a velemenyetek?

(es kerem ne a sima norbi szido valaszok jojjenek hanem akik tenyleg tudnak velemenyt formalni a termekek (pl kenyer) osszetevoirol


2016. dec. 10. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"Es oke hogy igy lehet fogyni ,de attol ez mrg egeszsegtelenebb mint egy sima mezei zabpehelyliszt(aminek magasabb a ch tartalma viszont elettanilag lehet jobb)." Ezzel a mondatoddal meg is fogalmaztad az én álláspontomat. Fogyni kiválóan lehet ezektől a termékektől, de egészségtelenebbek, mintha igazán jó adalékokból készült ételt ennél. Talán lassabb és nehezebb update dolgok nélkül fogyni, de megéri szerintem.
2017. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Sosem toltál update-et,boltnak a közelébe semmentél, szóval BIZTOSAN nem hatásos. Fuck logic?"


Tudatos döntésről hallottál már?

Te mindent kipróbálsz előbb, hátha jót tesz, akkor is, ha semmilyen tudományos alapja nincs, sőt számos hiteles forrás cáfolta az értelmességét? Akkor javaslom, hogy ugorj a kútba, garantálom, hogy ha eleget vársz, egy idő után csontsovány leszel. :D


Nem, nem mentem ilyen boltok közelébe, mert lehúzásnak tartom és mert sokkal egészségesebben tudtam fogyni úgy, hogy valódi alapanyagokat használva jókat ettem, és nem a sz.r péksütit helyettesítettem egy másik sz.r péksütivel, amit még meg is erőszakoltak minden irányból. Sokkal inkább problémás a feldolgozott, erőltetetten "CH mentesített" kaja, mint egy kiegyensúlyozott, de normális alapanyagból készített. Körülöttem közben több ember egymástól függetlenül is lekezdett velem kb. egy időben Norbi update-tel fogyózni. Súgok, még mindig ugyanannyi kilót mutat alattuk a mérleg, én meg bő egy éve már a súlytartásnál járok...


Szóval ja, lehet, hogy le lehet fogyni vele, biztos vannak, akiknek sikerül, csakhogy mi lesz azután? Holtig eszed a Norbiféle péksütit, hogy ne hízz vissza, vagy visszaállsz a sima, régi étrendedre, és már vissza is szeded a leadott kilókat, vagy előbb-utóbb úgyis életmódot kell váltanod és lemondani a rengeteg szutyok "kajáról". Mindezt úgy, hogy önmagában a csökkentett ch-tól nem lesz egészségesebb semmilyen étel. És EZ az átverés benne. Ahogy az összes fogyasztószerben, teában, csodadiétában is. És nem, nem fogom mindet végigpróbálni a kedvedért, mert még mindig az egészséges, kiegyensúlyozott és mértékletes táplálkozás a legértelmesebb és a tudományosan alátámasztott módszer, ami ráadásul nálam és másoknál is bevált.

2017. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!