Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem eddig? Kb mennyi...

Sokat ettem eddig? Kb mennyi kalória lehet?

Figyelt kérdés

Ma reggelire két szelet sütős meleg szendvicset ettem (egy fél szelet kenyér+kevés margarin+csirkemell sonka+ sajt ugye ebből 2)

Ebédre pedig töltött káposztát pontosabban csak a tölteléket tejföllel. Nap közben ugró köteleztem , futottam.

Érdekes hogy Karácsony alatt nem híztam egy dekát sem, viszont most egy kilóval többet mutat a mérleg. Szóval szerintetek mennyi kalória eddig amit ettem?



2016. dec. 30. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggeli kb. 500, az ebéd attól függ, mennyit ettél és mennyire volt zsíros.

Szerintem ez nem vészes, nyugodtan egyél most gyümölcsöt, vacsorára pedig szénhidrátszegény vacsorát.

Az 1 kg "hízás" meg nem hízás, ennyi ingadozás bőven belefér.

2016. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két szelet kenyér kb.100kcal

Vagy 2darab fél szeletet ettél? Akkor 60

Margarin 80körül

Cs.sonka+sajt kb.200

Ebéd kb.500

2016. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második, honnan tudod, mennyi az ebéd? Nem derült ki, mennyit evett, ráadásul csak 1 dl 20%-os tejfölben 200 kalória van, 12%-osban meg 134. De lehet, hogy nem is 1 dl-t evett... Honnan tudod, mennyire volt zsíros a töltelék?

Csak úgy kérdezem...

2016. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ebédből pont a káposztát nem etted meg?

Vacsorára egyél sok zöldséget, ha már eddig nem sikerült, valamilyen fehérjével.

A margarint pedig dobd ki a kukába, rettentő egészségtelen.

2016. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!