Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás+erősödés? Több lent

Fogyás+erősödés? Több lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17/f

Szeretnék nekiállni fogyni valamint izmosodni.

Konditeremben milyen gépeket kellene használnom?Mennyi ideig?


Valamint étkezésben tanácsokat tudnátok adni?Étkezési rendet összeállítani?



2016. dec. 16. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogyni vágyóknak általában a húst zöldséggel kombót szokják ajánlani, de én azt vallom,h mindenki magán tapasztalja ezt ki. Ugye azt mondják, h ilyenkor a szénhidrátokat kerülni kell (rizs, burgonya, péktermékek). Vannak akik szerint lehet fogyasztani szénhidrátot, de csak teljes kiőrlésűeket. Igen, de ez nem mindenkinél válik be... A barátnőmnek például bevált, h ilyen teljes kiőrlésű cuccokat is evett, nálam viszont nem. Igaz, centikben fogytam, de kilóban alig mozdultam meg valamit. Persze ilyenkor számoljuk hozzá az edzéseket is... ugye ha edzel, akkor izmosodsz és az izom többet nyom mint a zsír. Szóval a kajákban tipikusan ezt a szénhidrát kerülést tudom ajánlani.


Edzés... Hát a legjobb lenne, ha ezt egy személyi edzőtől kérnél tanácsot, mert ezek szerint nem tudod annyira, h egy tornateremben melyik gép mire való, így pedig egész este is írhatnám a tanácsomat :D Esetleg a kardiógépeket ajánlanám (futógép, sífutógép, taposó, bicikli), amihez nem kell nagy tudomány, h tudd ugye h h kell használni (nem csúfolódásból írtam így:) ).

Ha tényleg elszánt vagy, akkor érdemes megkérni egy tapasztalt edzőt, aki fel is tudja mérni a testi erőnlétedet és ahhoz tudja a gyakorlatokat, illetve a sorozatszámokat belőni. Ilyen edzőt szerintem minden fitness teremben találsz! :) Lehet bele kell nyúlnod a zsebedbe, h megkapd az utasításokat, de mint kezdő ennyit megér, minthogy esetleges sérülést okozz magadnak, mert ugye ezek a gépek nem játék gépek, komoly baleseteket okozhatnak a helytelen használatuktól (ideggyulladás, vállkiugrás, izomhúzódás és még sorolhatnám..)


Sok szerencsét!

2016. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

Egy edző mennyibe kerülhet kb?Több tízezret kell érte fizetnem?És ő mindig ott van velem ha edzek?

2016. dec. 16. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
olyan 3 200 körül mozognak nálunk a személyi edzők, de emberfüggő ez is, h kinek mennyire hatásos. Beszéltem olyan ismerősömmel, aki azt mondta, h őt annyira megviselte a személyi edző hajtása, h sírva járt mindig edzeni.. H nincs oka panaszra, de kellemetlenül érezte magát, h valaki alá volt rendelve... :D Nem tudta ő sem megfogalmazni, h mi volt ez az érzés... :)
2016. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!