Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14L vagyok 163cm és 63kg le...

14L vagyok 163cm és 63kg le szeretnék fogyni 58kgra nyáron még annyi voltam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel most lesznek szeptembertől új osztálytársaim nem szeretnék beállítani 63kgval mivel sosem voltam 63. Mivel 2 hétig nyomtam az ágyat kibocsaklott lábbal csak ettem és le szeretném adni.

2017. jan. 6. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az már rég rossz, ha mások miatt akarsz lefogyni. Mit tegyél? Gondolom az eszedbe se jutott, hogy itt szétnézz a válaszok között.
2017. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha fontos, es mgteheted keress fek egy dietetikust, ha nem, akkor ilyen keves kilonal az is eleg lehet ha nem eszel cukrot, es lisztet
2017. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés van és elég sok helyen leírtam mit kell csinálni. De mivel vetted a fáradtságot leírom ide is röviden.


Kalóriaszámlálással tudsz fogyni, mellé pedig súlyzós edzések, futás és torna. (fekvőtámasz, guggolás, FELÜLÉS)


fehérjedús étkezés a fontos, kevés zsír és szénhidrát és a cukros kajákat amennyire lehet kerüld. A szobabicikli, vagy simabicikli is lehet futás mellé. Én mikor csináltam a változatosság kedvéért hgoy ne csak fussak bicajoztam is, jó volt és haszna is van, főleg combra és fenékre. A futás meg mindened megmozgatja. De ha még komolyabb akarsz lenni és rászánod magad járj el úszni, sokkal egészségesebb mint a futás.


Sok sikert!

2017. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mindenféleképpen beszéld ezt meg a szüleiddel, és közösen menjetek el egy dietetikushoz. Ő majd segít összeállítani a számodra megfelelő diétát, a korodhoz, a magasságodhoz, a súlyodhoz, és a genetikádhoz mérten. De természetesen ez nem elegendő a sikeres fogyáshoz. Mozogj sokat, és rendszeresen, lehetőleg minden nap egy órát intenzíven ( testnevelés óra nem számít bele ). Hidd el, kitartó munkával meglehet az álomsúlyod.
2017. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát az a 4 kva kiló az aztán sokat számít. Bemész az új osztályba kiröhögnek mert rádnéznek és egyből megmondják hány kiló vagy. Pláne bszod, hogy január van,szeptemberre még Isten tudja mi lesz, mit aggódsz ilyeneken?
2017. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem vagy te kövér. Egyszerűen csak étkezz normálisan és kezdj el sportolni, lemegy magától is a felesleg.
2017. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dietetikus? :) Ehhez? :DDD


Na, ne röhögtessetek! :)


Egyébként is teljesen rendben van a súlya.

2017. jan. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. jan. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!