Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni még a nyáron,...

Szeretnék fogyni még a nyáron, a heti 4 vagy 5x séta fogyasztja az embert?

Figyelt kérdés
Lehet fèl òra vagy akàr egy òra sètàval fogyni kb 2-3 hònap alatt? mindenhonnan ?
2016. jún. 22. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit fogyni? Rendes étrend nélkül nem.
2016. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
-ha a séta fogyasztana ,akkor a mi postásunk már rég lefogyott volna,ő 6 órát megy egy-egy nap ,azt mindig kövérebb.....))
2016. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 4 éve heti 5x gyalogolok/ gyorsan sétálok napi 6 km-t. Fogyni nem fogytam, de jó lett az állóképességem, és kevésbé dühít ha szarrá ázom.
2016. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az étkezés számít.

Sport kiegészítés a megfelelő étkezés mellé.

Séta meg semmi. Akkor tényleg mindenki sovány lenne, aki sokat gyalogol.

2016. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A séta jó, pl. Magas-Bakonyban 40 km már jelent valamit s kellemes is :) Persze heti egyszer még kevés.

Egyszer különösen jó volt, amikor fagyban nyomtam teljesítménytúrát, amire ugye ráment a fél napom, viszont elfeledtem sok ételt vinni :D Na, ott volt kalóriadeficit rendesen, mert nem vagyok a mozgás után bezabálós fajta, csak ritkán :D.


Amikor heti 70 km-t sétáltam (sok hegymenettel :)), nem fogytam, az étkezés mégiscsak döntő...

2016. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!