Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 év alatt kevés változás....

2 év alatt kevés változás. Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok. (jéé még egy tini, aki fogyni szeretne...idegesítő a sok ilyen kérdés nem igaz? :'DD)


Szóval, óvodában úsztam. Majd egy olyan iskolába mentem, ahol minden nap testnevelés volt, egy héten egyszer úszás. (immár 8. éve :)) Iskola után heti 3x jártam külön, fizetős úszásra. Ezután abbahagytam és küzdősportba kezdtem.

2 éve járok. Imádom! :))

Az alakom amikor elkezdtem járni edzésekre, nem volt valami bíztató. Az edzések száma egyre nőtt az idővel, most heti 4-5 edzésnél tartok.

Szóval sosem volt jó alakom!

Izmosodtam az edzéseken, de nem sokat fogytam a 2 év alatt.

Úgy gondolom ez az étkezésemen múlik.

----------

És itt jön a kérdés! :DD (a kis élettörténetem után...-.-")

-Meg tudnátok mondani, hogy például milyen ételeket vigyek iskolába?

-Mikor és hogyan étkezzem?

-Miket hanyagoljak az étrendemből?

-Szeretnék még itthon is erősíteni, szálkásítani, ezt hogyan csináljam?

Reggelente guggolások, felülések, kitörések illetve fekvőtámaszok megteszik?

Futni is szeretnék járni, ha az idő arra fordul.

-Mennyi ideig fussak?

(160cm/63kg vagyok(bár nem a kiló a fontos))


Köszönöm, ha elolvastátok ezt a jó hosszú kérdésem!

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!^^



2017. jan. 6. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
14 vagy, 160 cm és 63 kiló. Az előbb is egy ugyanilyen paraméterekkel megáldott és korban megegyező lány írt. Oda írtam, ide már nincs kedvem, ne haragudj :D De belinkelem neked.
2017. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A sport nagyon fontos. És jól teszed ha mozogsz. Az étkezés is nagyon sokat jelent persze. Egyél rostban és vitaminban gazdag ételeket. Rengeteg gyümölcsöt zöldséget és teljes kiőrlésű dolgokat. Nagyon fontosak a tejtermékek is de csak mértékkel. Minél töbször eszel egy nap annál jobb 5-6 szor nyugodtan,de az adagok is kicsik legyenek a fő étkezések között egyél 1sárgarépát vagy almát.A legjobb ha a cukros üdítőket ünnepnapra tartogatod,mint más az alkoholt. És ami nálad a legfontosabb az a türelem és az elfogadás. Nagyon fiatal vagy még. És a töbsége a lányoknak ilyen korban hirtelen nyúlik egy nagyot, és nőiesedik is. Ez kell ahoz,hogy elérd "igazi" alakodat. Ami pedig az elfogadást illeti attól nincs is az életben fontosabb. Szeresd magad és a tested is, mert a tested és lelked is meghálálja majd a szeretetedet. Egy nő M-es méretekkel is lehet sokkal szexisebb nőiesebb és lenyűgözőbb mindenki számára mint egy XS-es ha a szeme és a mosolya ragyog.Aki rendben van magával az ezt is közli a külvilág felé. És a férfiak is azt a nőt látják meg aki gyönyörű úgy ahogy van.Nem azt aki minden küzdelme ellenére útálja magát és rondának meg kövérnek érzi magát. Sok sikert az életben.ÉREZD MAGAD GYÖNYÖRŰNEK ÉS MÁSOK IS ANNAK LÁTNAK MAJD!
2017. jan. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Előző ugye ezt te sem mondod komolyan?!


"M-es méretekkel is lehet sokkal szexisebb nőiesebb és lenyűgözőbb mindenki számára mint egy XS-es ha a szeme és a mosolya ragyog."


Mi az, hogy XS-es méret?? Az egy vékony gyerek méret!! És a mostani anorex gebéknek találták ki! Felnőtt nő, nem XS-es méret!


LEGALÁBB L-es, az a NŐIES méret!

Mi az, hogy: "M-es méretekkel IS (!) lehet szexisebb valaki?"


Normális vagy? Egy anorex gebe XS gyerek mérethez ne hasonlítgassunk már egy NŐIES méretet, ami L-esnél kezdődik! És nincs olyan, hogy M-es IS (!), ezt mégis hogy gondoltad?! Mintha lenéznéd az M-est, az XS gyerekméretűt meg felmagasztalnád. Remélem újraértelmezed saját magadat, mert ez nem normális, komolyan!

2017. jan. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó. Egészen félreértettél. Írhattam volna XXL-t és L-et is a különbség mutatása céljából. De aki 160magas és 60kg amiből még fogyni akar az nem egy L-es méretre hajt de még csak nem is egy jelenleg fennálló M-re. Ő S-es akar lenni. Így csak támogatás volt az M-es méret. Miszerint ha elfogadja magát akkor is gyönyörűnek látja majd a világ ha nem ad le egy dekát sem. Így értettem. Elnézést ha valaki másképp
2017. jan. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Múltkor már kezdtem megbarátkozni a külsőmmel (kötelező úszáson), hiszen nem tudom leadni ott hirtelenjében, mikor eszembe jut. Nem egy nap alatt jött fel, nem egy nap alatt fog lemenni.

Ám most megint előjött ez a ,,jujj de nem vagyok megelégedve!" dolog. Gondolom, most ebben a korban, korszakban vagyok. :/

Hátha változik majd...vagy én változom. :)

2017. jan. 9. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!