Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok úgy fogyni ha szinte...

Tudok úgy fogyni ha szinte semmit nem eszek?

Figyelt kérdés
Múlt héten elkezdtem itthon edzeni de mellette folyamatosan zabáltam mindent és hát így nem nagyon használt az edzés...Most hétfőn beteg lettem fáj a torkom stb és így nem nagyon van kedvem edzeni de éhes se vagyok nem tudom miért...Apa kedvéért nagyon keveset magamba tömködök de nehezen mert nem vagyok éhes valamiért...Így letudok fogyni hogyha nem eszek de hát mivel beteg vagyok edzeni nincs kedvem? 13l 160-165cm 66kg

2017. jan. 11. 14:26
 1/5 anonim válasza:
Persze, fogyni fogsz... De mikor elkezdesz megint normálisan enni (nem zabálni), lehet, hogy a duplája jön vissza ;) Ha meggyógyultál egyél változatosan, ne hízlaló kajákat, mellette tornázz/edz, úgy fogsz fogyni. Ja és mellőzd a szénhidrátokat
2017. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy és nem kívánsz semmit, nem kell enned. A szervezeted a gyógyulással van elfoglalva, ilyenkor sokszor nincs étvágya az embernek. Nem ilyenkor kell rántott húst enni sült krumplival... A folyadékbevitelre figyelj, igyál sok gyógyteát mézzel; ha jólesik, egyél gyümölcsöket. Fogyhatsz a betegség alatt, de ez a gyógyulást követően többnyire gyorsan visszajön. Most gyógyulj meg, aztán ha fogyni akarsz, ne koplalj, egyél egészséges, természetes ételeket, kerüld a répacukrot, finomlisztből készült és agyonfeldolgozott ételeket. A fehérjebevitelről se feledkezz meg, és egyél minél több zöldséget.
2017. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval egy hét alatt vártál volna változást az otthoni torna miatt?


Betegen az emberek elveszítik az étvágyukat.

2017. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jó módszer. Lelassul az anyagcseréd, a szervezeted megijed és elkezd raktározni. A koplalás után meg sokkal többet szedsz vissza, mint ami rajtad volt. Ha tartósan fogyni akarsz, akkor kell egy beállított étrend, amit minden nap követsz.
2017. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogyni fogyhatsz,bár nem ajánlom,de semmi közöm hozzá.
2017. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!