Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így letudok fogyni 2-3 kilót?

Így letudok fogyni 2-3 kilót?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy sok hasonló kérdés van :)

Reggeli: Egy pohár citromos víz

egy alma vagy egy narancs

Ebéd:1 db pirítós és pár szelet uborka

Vacsora:1 főtt tojás és 1 pirítós


A piritós teljes kiőrlésű toast kenyérből.



2017. jan. 12. 01:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akár 1-2 nap alatt is lehet ennyivel könnyebb a súlyod, de ettől nem leszel szebb, vékonyabb.

Ez a 2 kiló annyira minimális, hogy ezt inkább sporttal kéne elérni. Attól formás leszel.

Ha koplalsz és utána megint normálisan eszel, úgyis visszajön minden, ráadásul utána jobban meg is maradnak a kilók.

Ez nem módszer, hanem egy baromság.

2017. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mit szeretnel: a merleg kevesebbet mutasson vagy kevesebb zsirt magadon?
2017. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia, én járok edzőterembe, és ott állítottak nekem elő étrendet, leírom hátha erdekel:

Szénhidrát: Barnarizs, köles, zöldség, gyümölcs csak reggel

Fehérje: Hal, tojás, csirkemell, pulykamell, sovány túró -sajt, cottage chese

Zsír: Oliva, halolaj, lenmagolaj, kókusz


Példa 1 napra: Reggeli: 2 egész tojás, zöldség, 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér

Tízórai: 10dkg sovány sajt, 3-4 szelet pufirizs, zöldség

Ebéd: 1 szelet csirkemell, 1 csésze rizs, zöldség

Uzsonna: 1 doboz tonhal+zöldség

Vacsora: Fél doboz sovány túró


Egyébként, én nem így érkezek, sajnos nem bírnám betartani, meg azt sem hogy napi 5x egyek, de nagyon kevés az a kalória mennyiség, amit te ebből a kevés ételből akarsz bevinni.

És, ha még eredményesebb fogyást akarsz, akkor mozogj. Nem kell hű de sokat, pl napi 50-100 prés /felules + guggolás, sokat segít 😉.

(elöttem szoloknak igazuk van. Nekem is ossze szűkült a gyomrom, es alig ettem, egyszeruen hányingerem lett, es aludhattam 12-14 órákat, akkor sem bírtam magam elegge kipihenni. Az energia kell, de vigyázz mivel viszed be az energiát)

Remélem segitettem!!:)

2017. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!