Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor elkezdek fogyni elmúlik a menstruációm? (71kgra)? Tovább lennt.

Figyelt kérdés

Szóval én egy nem igazán könnyű lány vagyok(80kg). Az az érdekes nalam ,h a kardió edzéseket,ill. az erő edzéseket legyen az crossfit,vagy konditermes edzés ugyanannyira vagy sokszor jobban birom mint a nalamnal 20kg-al könnyebb lanyok. Futasnal ha belejovok a tavokat gyorsan futom le(mondjuk a 75-70kg-al a legjobb futni) Szóval ez azert erdekes mert mas lanyoknak ilyrn sullyal nem vmi konnyu ezt csinalni, latom, a kornyezetemben sokfele ember van. Szt szeretnem ebbol az egeszbol kihozni,h ha elkezdek fogyni normalisan(pl:1honap 3-4 kg) miert van az,h 71-70-69 kg-nal elmulik a menszezem? Pedig ez a suly sok. Igaz ilyenkor(71kilosan) ugy nezek ki kb mint egy 60-59 kilos. De multkor pl 6 honapra elmult.. Most vissza vagyok hizva,de ha ujbol elkezdem, es eljutok oda ,hogy folytassam? Be fog allni a vegso sulyomhoz???

Bocsi,h eleg sokat írtam! Es az iras hibakert is elnezest!!

21/L



#fogyókúra #sport #Menstruaci kimaradas
2017. jan. 13. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha koplalva fogysz akkor elmúlhat, bár az is egy idő mire bekövetkezik. De szerintem ez semmiképp nem normális, főleg ha 6 hónapra (!) elmúlik. Orvoshoz kellett volna menned már akkor, ha akkor nem voltál menj el most.
2017. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál akkor,es azt mondta,hogy varjak ,mert latszi,h meg fog jonni, csak varnom kell. Egyébként a fit formas lanyoknak is el szokott múlni vagy pedig nekik normalisan megmarad?
2017. jan. 13. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha heti fél kg-nál nem fogysz többet, akkor nem múlik el (vagy ha mégis, akkor nem a fogyástól, hanem hormonzavartól).

A koplalástól múlik el.

2017. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. jan. 13. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. A gyógyszertárban ajánlottak multivitamint.
2017. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy az étrendedben volt a hiba. A makrókra és a minőségi táplálkozásra nagyon oda kellene figyelned fogyáskor is, mivel a hormonrendszered megfelelő működéséhez is kellenek bizonyos tápanyagok, különösen teljes értékű fehérje (nem szójából), egészséges zsiradék, cink, vitaminok.

A leírásod alapján elég jó izomzatod és állóképességed lehet, ezért nézhetsz ki úgy, mint egy 10 kilóval kevesebb súlyú másik nő. Ezt vedd figyelembe a célsúlyod kitűzésénél. Amúgy milyen magas vagy?

2017. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!