Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem szeretnék kimondottan...

Nem szeretnék kimondottan fogyni, csak egészségesebben étkezni (emésztési panaszok miatt főleg), de annyi diéta irányzat van, hogy már igazán nem tudom mi volna célra vezető. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Kerüld a glutent, tejtermékeket es a cukrott, alkoholt, és a magas szénhidrát tartalmú kajákat.
2017. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kéne, hogy most pontosan miket eszel, hogy el lehessen dönteni, hogy min kéne változtatni.

Az emésztési panaszokkal voltál orvosnál? Megállapítottak valami konkrét problémát? Ha igen, akkor annak van javasolt diétája és azt kéne követni.

2017. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha panaszod van, ne itt kérj ostoba tanácsokat. Menj orvoshoz, az megmondja, hogy kell- e diétáznod és hogyan.
2017. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, volt szerencsém egy gyomortükrözéshez is. Helico, cökália negativ, az éhomi gyomorsavam több a kelleténél, de nem reflux, ill. gastritis, hasi uh sem mutatott semmit. Irt a doki proton pumpa gátlot, ami nem sokat javitott a helyzetemen, valamint kaptam egy lapot, hogy mit ne egyek, és ennyi, de ha azt eszem sem vagyok fényesen ... szoval ezért járnám a magam keresgélös utját.
2017. jan. 13. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje szeded a gyógyszert, kerülöd a tiltott ételeket?
2017. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs refluxod, semmi komoly betegséged, mi a francra írták fel a protonpumpa-gátlót?

Nemrég volt itt egy kérdező, aki durván sokat hízott rövid idő alatt, ő is ilyet szedett. Nem állítom, hogy veled is biztosan ez fog történni, de a savproblémára vannak természetesebb módszerek is.

Valóban nehéz eligazodni a sokféle táplálkozási irányzat között. Egy dolog viszont általában közös bennük: a sok zöldség, több-kevesebb gyümölcs, a megfelelő vízfogyasztás, és a természetes alapanyagokból készült ételek (szemben a feldolgozott, tartósított, cukros és gyorséttermi ételekkel).

Az is biztos, hogy valamennyi fehérjére és egészséges zsiradékra is szükség van, hogy ezekből mennyit és milyen forrásból érdemes elfogyasztani, azon még elég sok a vita.

2017. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Update1,imadom😍
2017. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!