Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra egyszerűen, házilag?!

Fogyókúra egyszerűen, házilag?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok és 90 kg (ami engem mellesleg nagyon zavar) a felnőttek mindig olyan dumával jönnek, hogy majd megnyulok és karcsúsodok ez eddig oké csak mikor lesz??? Rossz érzés visszakapni a velem egy idosektől, hogy ők milyen vékonyak, szépek stb. Ezért is kérlek titeket, hogy aki ttud barmi tanácsot adni fogyókúra ügyben az kérem segítsen ugyanis ha nem eszek de később nekilátok 2x-szer annyit eszek mellesleg próbáltam már a bécsi diétát is de az sem vált be. Ezért aki tud bármit az kérem segítsen, előre is köszönöm

2017. jan. 20. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Önuralmat sajnos nem tudsz vásárolni az üzletben.
2017. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kötelező olvasmány :


[link]

2017. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hacsak nem nyúlsz 2 méteresre, a 90 kiló túlsúly lesz később is, szóval el ne hidd, hogy ezt majd simán kinövöd.


Tiniként annyit tudsz tenni, hogy:

1. Egészségesen táplálkozol amihez a korábban linkelt cikk jó irányadó, viszont mivel saját kereseted még nem nagyon lehet, ehhez a szüleidnek asszisztálniuk kell.

2. Rendszeresen mozogsz és nem csak a tesiórán. Keress olyan mozgásformát, amit élvezel.


A kúraszerű "diétákat" pedig felejtsd el, mert ha sikerül is lefogynod velük, akkor visszahízol amint abbahagyod.

2017. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne a háziorvosodtól tanácsokat kérned. Fura is hogy orvosi vizsgálatkor még nem említette.

Szerintem kezdj el heti 3-4 szer tornázni, az iskolai torna nagyon kevés. Otthon esténként, egy csomó van fent a neten csak keresgélj neked melyik tetszik. Mindig azt írják hogy negyven perc a minimum stb.. Ha neked elsőre nem megy akkor se keseregj hanem kezd kevesebbel. Ha 15 perc, az akkor is több a semminél, és lehet utána fokozatosan emelni. És egyél kevesebbet mint amit szoktál a normális ételekből.Ha eddig két tányér ebédet ettél akkor az legyen csak 1 tányér, ha eddig 3 szelet kenyeret bevágtál a vacsorához akkor csökkents le 1 szeletre. A nassolni valókkal ,üdítőkkel próbálj meg leállni. Szerintem ha ezeket a dolgokat bevezeted már fogynod kell. Az ilyen bécsi diéta félékkel meg nem fogsz semmire sem menni, hidd el mi is túl vagyunk az összes koplalós, kaja kihagyós sz.ar diétákon. Ezekkel nem lehet tartósan lefogyni főleg nem ennyit amennyit neked kellene. Max 1-2 kilót ameddig bírod a koplalást, utána ha rendesen eszel akkor visszajön még több is. A felnőtteknek ne higgy, hülye duma ez a majd lemegy. Anyukám is mindig ezt mondta és nem ment le, legalább is addig amíg a csodára vártam. Amikor tettem érte akkor lement. Szóval étkezést ne hagyj ki, hanem csökkentsd le. Így ha nem akarod anyudék sem fogjál észrevenni hogy fogyózol.

2017. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2017. febr. 5. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!